Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Роторна косарка с змінною шириною захвату Seppi m APPLE vario

  • Виробник: Seppi
  • Модель: seppi-m-apple-vario

APPLE vario – потужна роторна косарка зі змінною шириною захвату. СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ подрібнює траву та гілки до 1 см Ø рабочі органи: ножі з вертикальною віссю обертання робоча швидкість 6-9 км/год міцний каркас з високоміцної сталі триточкове навішування відповідно ISO I та II кат., стаціонарна центральна рух спереду заднього ходу підвищуючий редуктор 540 об/хв. Без обгінної муфти гідр. хід робочої ширини: незалежний рух вправо/вліво трава вивантажується з боків з задньої частини передні опорні колеса з металу задній опорний каток з чистиком ланцюгові передні та задні захисні пристосування ОПЦІЇ карданний вал с обгінною муфтою та обмежувачем крутного моменту система VARIOMATIC підвищуючий редуктор 750 об/хв переднє навішування гідравлічне бічне зміщення передні опорні гумові колеса XID двохсторонній гербіцидник

Регулювати ширину захвату можливо як за рахунок зміщення крил так і під час роботи, таким чином трава зрізується за один прохід. Можливість зміни захвату від 50 або 70 см залежно від моделі. Опорні колеса регулюються як по висоті, так і по ширині, підлаштовуючись під ширину колії трактора та під рельєф грунту. Це також дозволить отримати більш точний зріз. Надміцні ножі працюють з перекриттям для якісного незалежного зрізу. Кришка легко відкривається для спрощення технічного обслуговування. Міцний каркас косарки з надміцної сталі збільшує строк служби машини. Машина можна прикріпити як спереду так і ззаду, що дає можливість штовхати її або тягти (це є цікавим для тракторів з реверсним приводом).
Система VARIOMATIC – дозволяє працювати без необхідності постійної перевірки положення роторів. Косарка APPLE VARIO дає можливість регулювати ширину захвату за допомогою гідравлічного привода. У моделі VARIOMATIC ця операція виконується автоматично – завдяки надчутливим щупам, які управляються електрогідравлічною системою, що забезпечує максимальну точність регулювання та швидкість роботи. Косарка VARIOMATIC оснащена довгими бічними щупами, які виконані з зносостійкого матеріалу Hardox, а також добре захищеним елетронним блоком управління.
Машина може бути оснащена односторонньою або двохсторонньою системою обприскування XID для гербіцидів, з 100 -літровим баком.
Доступна рабоча ширина: 125-160, 140-190, 170-230, 190-260 см

Характеристики
Виробник Seppi-m
Модель APPLE vario

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha