Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Бурякозбиральний комбайн Grimme Maxtron 620

  • Виробник: Grimme
  • Модель: grimme-maxtron-620

Якщо Ви вирощуєте буряк – ця машина для Вас! Характеристики, якими наділений даний комбайн говорять самі за себе. MAXTRON 620 володіє потужністю 490 к. с, ходовою частиною з гусеничним механізмом і задньою головкою рульового управління. 6-ти рядний MAXTRON 620 тримає першість самого маневреного і щадного грунт бурякозбирального комбайна в усьому світі. Удосконаливши конструкцію машини, компанія Greenme, досягли дбайливого очищення буряків просівніими транспортерами і спіральними вальцями по всій ширині машини без звуження потоку продукту. Бункер MAXTRON 620 має об’єм 22 т (33 м3) і обладнаний високопродуктивним розвантажувальним транспортером шириною 1,8 м, який дозволяє легко укладати буряк в буртах шириною до 10 м. Нове покоління моторів 390 кВт / 530 к. с. c нормою токсичності ОГ рівень IV робить MAXTRON 620 ефективніше, ніж коли-небудь.

Самохідний бурякозбиральний комбайн фірми Грімм Maxtron 620 був розроблений з урахуванням максимально дбайливого ставлення як до врожаю так і до ґрунті. На закінчення процесу викопування, за допомогою дискових копачів, буряк звільняється від великих шматків бруду і надходить далі в систему очищення спіральними вальцями, де коренеплід вже безпосередньо очищається від залишків гички і бруду. За систему вальцевої очищення фірма Грімм була також нагороджена медаллю за ефективну очистку по всій ширині захвату без звуження потоку коренеплодів організаціїї німецького сільського господарства. Офіційні тестові звіти доводять, що втрати маси в процесі прибирання були зведені до мінімуму.

7 копіюють коліс з автоматичним контролем заглиблення для оптимальної глибини копки;
Параллелограмное ведення дообрезчика з регулюванням товщини зрізу забезпечує постійно горизонтальний зріз коренеплодів;
Активні дискові копачі з гідравлічним приводом і бічним зміщенням роблять можливим корчування коренеплодів на полях з невитриманими розмірами міжрядь;
Автоматичне регулювання положення бункеронаполняющего транспортера для витримування постійної висоти падіння коренеплодів в трапецієподібний бункер;

Система “Inline” забезпечує видалення бадилля з її точною укладанням в міжряддях. Дана система забезпечує рівномірний розподіл рослинних залишків по площі поля, що означає рівномірне внесення зелених добрив без додаткових витрат. Широкі гумові гусениці і задні спарені колеса сприяють рівномірному розподілу навантаження на ходову систему і низькому питомому тиску на грунт. Використовувана ходова система забезпечує високу прохідність і гарну маневреність машини в складних грунтово-кліматичних умовах. Ергономічно розроблена кабіна “VistaCab II” забезпечує поліпшення умов роботи: покращена звукоізоляція, клімат-контроль, відео контроль з 6-ма камерами і 2-ма моніторами для огляду всієї машини, пневматична підвіска і підігрів сидіння, аудіосистема, багатофункціональний джойстик, нескладна регулювання, управління і контроль за функціями комбайна з використанням кольорових сенсорних терміналів “Visual-Control VC 100 CE”.

Характеристики
Виробник Grimme
Характеристики комбайна
Марка Grimme Maxtron 620
Вага порожньої машини в серійній комплектації, кг 29500
Висота в транспортному положенні, мм 4000
Висота перевантаження, мм 1500 – 4300
Довжина, мм 12200
Зсув викопуючих елементів, мм +/- 150
Кількість гусеничних ходових механізмів 2
Кількість очищувальних вальців 13
Кількість рядків 6
Кількість шин 2
Крок бункерозавантажувального транспортера (нижнього), мм 50
Кут повороту перезавантажувального транспртера 340 °
Об'єм, м3 33
Обсяг, кг 22000
Плаваюче кріплення викопуючих дисків, мм +/- 40
Площа очищення, m² 12.5-13.2
Пристрій для викопування з дисковим копачем x
Швидкість транспортування (опція), км/год 20 (25, 32)
Ширина каналу пристрою очищення, мм 2700
Ширина міжряддя, см 45 / 50
Ширина, мм 3300

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha