Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Причіпна сівалка Amazone D9-6000 TC

  • Виробник: Amazone
  • Модель: amazone-d9-6000-tc

Навісні сівалки D9 можуть застосовуватися окремо або в комбінації з усіма грунтообробними знаряддями при традиційному і мульчованому посіві. Тому ці сівалки вибірково оснащуються анкерними сошниками WS або прикотуючими сошниками RoTeC + -Control.

Сівалка D9 Special з шириною захвату 2,5 та 3 м передбачена для середніх і малих господарств. Така бюджетна серія дає можливість також малим господарствам і хобі-фермерам працювати з якісною технікою AMAZONE. Це означає: ніяких компромісів щодо точності дозування і закладення насіння. Місткість бункера на D9 Special з шириною захвату 3 м становить від 450 л до макс. 850 л за рахунок установки насадки об’ємом 400 л.

Сівалка D9 Super з шириною захвату 3, 3,5, 4 і 6 м підійде середнім і великим господарствам.

Зі зв’язкою-носієм можлива ширина захвату сівалки D9 Super 9 і 12 м. Завдяки міцній конструкції сівалки D9 Super можна при ширині захвату 3 м збільшити за допомогою насадки обсяг насіннєвого бункера з 600 л до 1.000 л.

• Великий насіннєвий бункер, легке завантаження
• Висока точність дозування і загортання насіння від 5 до 400 кг / га
• Проста попередня перевірка норми висіву
• Міжряддя 12,5 см
• Опори для кожного окремого сошника
• Рівномірна глибина висіву
• Центральне регулювання тиску сошників і штригеля
Серійне оснащення
Великий зручний і добре доступний бункер розділений на 2 частини (насіння + добрива), покажчик рівня насіння і добрив в бункерах, тент для насіннєвого бункера і бункера під добрива, шасі на 2-х шинах 360 / 70R20, причіпне робоче дишло з сережкою Ø 50 мм, відкидна драбинка з трьома сходинками, можливість відключення ворушильних валиків насіннєвого бункера і бункера для добрив, маркери з гідравлічним управлінням і складанням, причіпне транспортне дишло з сережкою Ø 50 мм, включаючи транспортний шасі на 2-х шинах 10.0 / 75-15.3, закладка технологічної колії за допомогою бортового комп’ютера «AMALOG +», інструкція з експлуатації та диск для налаштування, дві опори для зупинки, 4 лотка для збору насіння і добрив при перевірці норми висіву, які одночасно виконують функцію кожухів апаратів, рукоятка для обертання висівних валів при установці норми висіву. Нова дозуюча система з безступінчатою коробкою передач “Варіо” і висіваючими котушками “Еліті” (комбінація висівних котушок для нормальних і дрібних насінин) дозволяє одночасно вносити мінеральні добрива, гарантуючи точну норму висіву від 2 – 400 кг / га. Насіння таких культур, як рапс, трави, зернові, а також бобові дозуються однаково точно. Безступінчатий редуктор Vario не вимагає технічного обслуговування і простий в управлінні. Мішалку при посіві ріпаку можна відключити, витягнувши тільки один фіксатор.

Характеристики
Виробник Amazone
Модель D9-6000

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha