Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Причіпна посівна комбінація Amazone Cirrus 6003-2С RoTeck (12,5 см)

  • Виробник: Amazone
  • Модель: amazone-cirrus-6003-2c

Причіпна посівна комбінація Cirrus є пневматичною сівалкою і відрізняється ідеальною якістю роботи при традиційному і мульчованому посіві. З шириною захвату від 3 до 6 м і об’ємом бункера від 3.000 до 3.600 л Cirrus пропонує велику дієвість, альтернативно у вигляді Cirrus-C також з 2-секційним напірним бункером об’ємом 4.000 л.

Термінали AMAZONE AMATRON 3, CCI 100 та AMAPAD, як і всі ISOBUS-машини AMAZONE, підтримують функціональні можливості AEF AUX-N. Це означає, що, наприклад, клавіші наявного в наявності багатофункціонального джойстика AUX-N можуть бути вільно запрограмовані за бажанням клієнта. Таким чином, кожна функція знаходиться там, де вона необхідна.
Cirrus – Моделі
+ З об’ємом насіннєвого бункера 3.000 л – дуже швидкий і маневрений
Cirrus 3003 Compact (з жорсткою конструкцією), ширина захвату 3,0 м
Cirrus 3503 Compact (з жорсткою конструкцією), ширина захвату 3,43 м / 3,5 м
+ З об’ємом насіннєвого бункера 3.600 л – для більшої дієвості
Cirrus 4003 (з жорсткою конструкцією), ширина захвату 4,0 м
Cirrus 4003-2 (складається), ширина захвату 4,0 м
Cirrus 6003-2 (складається), ширина захвату 6 , 0 м
+ З об’ємом 2-секційного напірного бункера 4.000 л – для посівного матеріалу і добрив
Cirrus 4003-C (з жорсткою конструкцією), ширина захвату 4,0 м
Cirrus 4003-2C (складається), ширина захвату 4,0 м
Cirrus 6003-2C (складається), ширина захвату 6,0 м
Cirrus-C для посівного матеріалу і добрив
Amazone Sämaschine Cirrus 03
Поряд з Cirrus з відкритим, односекційний бункером, є також модель Cirrus-C з розділеним надвоє напірним бункером. Закритий 2-секційний напірний бункер дозволяє проводити точне дозування при низькій необхідній потужності.
2-секційний напірний бункер розділений у співвідношенні 60 на 40. Це дозволяє вносити по технології Single-Shoot, виходячи з необхідності, посівний матеріал і добрива, або тільки один вид посівного матеріалу. Завдяки двом дозуючим котушкам з незалежним один від одного калібруванням можна вносити два різних матеріали з максимальною точністю і без ефекту розшарування.
Безпечне завантаження подвійного бункера забезпечується через бічний місток.
Надійний привід дозування
Cirrus 03 Dosierung
Система дозування підходить для всіх видів посівного матеріалу з нормою висіву від 1,5 до 400 кг / га. Великі дозуючі котушки створюють малу окружну швидкість і не пошкоджують посівний матеріал. Перестановка з дрібнонасіннєвого посіву на стандартний здійснюється за лічені секунди шляхом зміни дозуючих котушок. Їх можна замінити навіть при заповненому насіннєвому бункері. Додатково є можливість оснащення дозуючими котушками (об’ємом 20 см3, 210 см3 і 600 см3) є і інші котушки, наприклад, для кукурудзи або технічних культур. Серійно комплектовані дозуючі котушки підходять майже для 95% всіх видів посівного матеріалу. Пропонуються також інші котушки, наприклад, для кукурудзи або технічних культур.
Сегментна розподільна головка
Amazone Anhängesämaschine Cirrus, Segmentverteilerkopf
Сегментна розподільна головка забезпечує більшу гнучкість пневматичної сівалки. Асиметричні технологічні колії на одному боці машини можна відразу реалізувати без небажаного зменшення норми висіву на іншій стороні. За допомогою сегментної розподільної головки можливо одностороннє електричне включення і Section Control. Одностороннє включення встановлено безпосередньо в розподільчій головці.
Ваші переваги:
+ Одностороннє електричне включення
+ Скорочення перекриттів для економії посівного матеріалу
+ Зниження вмісту пилу в насіннєвому бункері, оскільки відсутній зворотний потік посівного матеріалу
2-рядна дискова борона
Cirrus 03, Saatbettbereitung und Aussaat in einem Arbeitsgang
Дворядна дискова борона розпушує, подрібнює і вирівнює насіннєве ложе перед укладанням насіння, таким чином, поєднуючи дві операції в одну. При мінімальній технології обробітку солома на поверхні грунту додатково розподіляється і перемішується. Для дворядної дискової борони характерні високі проходи навіть при високих швидкостях. Крутий кут установки дисків забезпечує особливо інтенсивне перемішування. Глибину обробки дисковими елементами можна індивідуально регулювати під час роботи. Можливість налаштування дисків за допомогою куліси забезпечує чисті переходи по краях. Велика відстань між другою батареєю дисків і шинами Matrix забезпечує легкість тяги і плавність ходу. Плинність грунту знижується перед шинами Matrix.
З великими вирізами або з дрібними зубцями – вибір правильних дисків
Amazone Anhängesämaschine Cirrus, Grob gezackt oder fein gezahnt – die Wahl der richtigen Scheibe
Для дискової борони на вибір пропонуються два види дисків, з великими вирізами або з дрібними зубцями. Диски з великими вирізами особливо підходять для більш глибокої передпосівної підготовки. За рахунок певної форми вони дозволяють досягти особливо агресивного закладення і подрібнення пожнивних залишків.
Диски з дрібними зубцями, навпаки, проявляють свої сильні сторони при проведенні поверхневої передпосівної підготовки. З їх допомогою формується більше дрібнозерниста фракція грунту для оптимального закладення посівного матеріалу.
Найкраще ущільнення для підшипникових вузлів
Lagerung der Scheiben
Комбіноване ущільнення з фетрового кільця і високоякісного ущільнюючого кільця абсолютно герметично закриває дворядні радіально-наполегливі кулькові підшипники.
Тому після наповнення маслом на весь термін експлуатації можна відмовитися від прес-маслянки.
Завдяки цьому витрати на технічне обслуговування дискової борони помітно знижуються.
Ущільнювальні кільця здавна застосовуються в машинобудівній галузі для ущільнення опорних коліс на машинах з гусеничним рушієм і в найважчих умовах працюють абсолютно бездоганно.
(1) Кільце ущільнювача вбудовано в конічний підшипник
(2) 2-рядний радіально-завзятий шарикопідшипник
(3) 2 x кільця, що обертаються (O-кільце)
(4) 2 x чавунні кільця з ковзаючою поверхнею
(5) SAE 90 Трансмісійна змащення (40 см³)
Пружинні демпфери – безпечно і без техобслуговування
Cirrus 03, Gummifederelemente – sicher und wartungsfrei
Підвіска дисків у вигляді гумових демпферів об’єднує два диска в одну одиницю, яка оптимально копіює контур грунту. Інтегровані гумові демпфери слугують додатково захистом від перевантажень при використанні на кам’янистих грунтах. Так забезпечується безпека застосування і виключається необхідність проведення техобслуговування дискової борони, а також постійно витримується рівномірна глибина обробки.
Посів соло-сівалкою з високою продуктивністю
Також пропонується Cirrus без дискової борони. З усіма технічними перевагами базового оснащення Cirrus без дискових елементів є недорогою альтернативою для проведення соло-посіву, причому не потрібно виключати зворотнє ущільнення. У даній комплектації можна також вибрати опціональний вирівнювач Crushboard.

Характеристики
Виробник Amazone
Модель Cirrus
Ємність бункера для насіння (л) 3.000 – 3.600
Вага (кг) 9185
Потреба в тягової потужності (кВт / к.с.) 164кВт
Робоча швидкість (км/год) 12 – 15
Транспортна ширина (м) 3.00
Ширина захвата (м) 6.00
Ширина міжряддя (см) 12.5

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha