Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

  • Змішувач-кормороздавач Strautmann Verti-Mix

Змішувач-кормороздавач Strautmann Verti-Mix

  • Виробник: Strautmann
  • Модель: strautmann-verti-mix

Змішувач-кормороздавач Strautmann Verti-Mix

• Корисний об’єм 7,5 • 16,5 м³
• Збільшення об’єму за допомогою надставок 180 або 360 мм
• Висока стабільність бункера завдяки запатентованому краю з тисненням
• Усі деталі пристосовані для використання з максимальним об’ємом

Запатентоване тиснення по верхньому боці бункера надає змішувачу Strautmann додаткову міцність, та є основою для використання надставок, за допомогою яких можливо змінити місткість бункера відповідно до Ваших побажань.

Оснащення

Міцна серцевина
Ядро змішуючого шнека Vario² – це дуже міцний і довговічний редуктор. Завдяки великорозмірним конічним роликовим підшипникам, подвійному ущільненню та великим резервуарам для змащення досягаються стабільність роботи і довгі інтервали технічного обслуговування.
Змішуючий шнек Vario²
Різноманітність і потужність для будь-яких цілей. Завдяки запатентованій системі регулювання ножів змішуючий шнек Vario² можна оптимально налаштувати для потреб Вашого господарства. Міцний і не вимагає трудомісткого обслуговування кутовий редуктор забезпечує довгий термін служби навіть в вимогливих умовах експлуатації.
Магнітна система
Високоефективна сепарація металевих сторонніх тіл. Магнітна ситема Strautmann (опціонально) встановлюється на змішуючий шнек, забезпечуючи оптимальний захист Ваших високопродуктивних корів. Система монтується таким чином, що, магніти контактують зі змішувачем корму і ефективно видаляють з нього металеве сміття.
Ручні протизрізи
Два протизрізи, що налаштовуються вручну, дозволяють переробляти великий обсяг довговолокнистих компонентів, таких як рулони або тюки.
Гідравлічні протизрізи
За бажанням можна керувати двома протизрізами безпосередньо з сидіння водія
Отвір для добавок
За бажанням на бункер можна встановити отвір для мінеральних добавок. Це полегшує внесення невеликої кількості компонентів суміші, таких, як мінеральний корм або крейда.
Ніж для коренеплодів
Ніж для рулонів
Завдяки спеціальним варіантам ножів Ви легко зможете пристосувати шнек Vario² до своїх потреб
Гідромотори
Залежно від вимог до експлуатації у Вас є вибір різних швидкісних двигунів
Камера заднього виду і прожектор
Монітор для камери заднього виду
Освітлення
INNODUR
Опціонально пропонуються зносостійкі елементи для шнека INNODUR з нержавіючої сталі, які подовжують термін служби змішуючого шнека Vario²
Пряме підключення до трактора
При управлінні через пряме підключення до трактора для кожної функції змішувача необхідний один пристрій подвійної дії. Управління через пряме підключення рекомендується вибирати в тому випадку, якщо змішувач дуже рідко від’єднується від трактора або при оснащенні змішувача одним вивантаженням з одного боку (необхідно 1 підключення подвійної дії).
Управління тросовим приводом
При управлінні тросовим приводом незалежно від оснащення змішувача необхідна наявність у трактора пристрою управління подвійної дії. Управління за допомогою тросового приводу застосовується в разі використання змішувачів зі старими тракторами, які оснащені малою кількістю пристроїв управління. Понижуючий редуктор в цьому випадку серійно управляється через гнучку тягу.
Електричне управління
Для використання електричного управління, також як і при управлінні тросовим приводом, незалежно від оснащення змішувача необхідна наявність у трактора пристрою управління подвійної дії. З огляду на свої компактні розміри і невелику вагу електричне управління часто вибирається клієнтами, які час від часу використовують трактор для інших господарських робіт.
Програмований ваговий пристрій без передачі даних PTM HL 50 – це базова модель ваг, запропонованих Strautmann. Можливо приготувати за допомогою змішувача 50 рецептів з 30 компонентів
складання балансу.
Акустичний / оптичний сигнал
PTM Advance Super USB
Програмований ваговий пристрій з передачею даних. Повний контроль за годуванням, включаючи облік часу – мають важливе значення при оптимізації витрат на молочному виробництві (150 рецептів з 30 компонентів).

Характеристики
Виробник Strautmann
Модель Verti-Mix

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha