Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

  • Змішувач-кормороздавач Strautmann Verti-Mix-L

Змішувач-кормороздавач Strautmann Verti-Mix-L

  • Виробник: Strautmann
  • Модель: strautmann-verti-mix-l

Змішувач-кормороздавач Strautmann Verti-Mix-L
• Корисний об’єм 7,5 • 12,5 м³
• Збільшення об’єму за допомогою надставок 180 або 360 мм
• Усі деталі пристосовані для використання з максимальним об’ємом
• Зміщене положення осі для забезпечення низької висоти
• Висока стабільність бункера завдяки запатентованому краю з тисненням
Запатентоване тиснення по верхньому краю бункера надає змішувачу Strautmann додаткову міцність. Також воно служить основою для використання надставок, за допомогою яких можна змінити місткість бункера відповідно до Ваших побажань.

Оснащення

міцна серцевина
Ядро змішуючого шнека Vario² – це дуже міцний і довговічний редуктор. Завдяки великорозмірним конічним роликовим підшипників, подвійному ущільнення і великим резервуару для змащення досягаються стабільність роботи і довгі інтервали технічного обслуговування.
Змішуючий шнек Vario²
Різноманітність і потужність для будь-яких цілей. Завдяки запатентованій системі регулювання ножів змішує шнек Vario² можна оптимально налаштувати для потреб Вашого господарства. Міцний і не вимагає трудомісткого обслуговування кутовий редуктор забезпечує довгий термін служби навіть в вимогливих умовах експлуатації.
магнітна система
Високоефективна сепарація металевих сторонніх тіл Магнітна ситема Strautmann (опціонально) встановлюється на змішує шнек, забезпечуючи оптимальний захист Ваших високопродуктивних корів. Система монтується таким чином, що, магніти контактують зі змішувати кормом і ефективно видаляють з нього металевий сміття.
ручні противорізу
Два противорізу, що настроюються вручну, дозволяють переробляти великий обсяг довговолокнистих компонентів, таких як рулони або тюки.
гідравлічні противорізу
За бажанням можна керувати дувмя противорізу безпосередньо з сидіння водія
Воронка для добавок
За бажанням на бункер можна встановити воронку для мінеральних добавок. Це полегшує внесення невеликої кількості компонентів суміші, таких, як мінеральний корм або крейда.
Ніж для коренеплодів
Ніж для рулонів
Завдяки спеціальним варіантів ножів Ви легко зможете пристосувати шнек Vario² до своїх потреб
Гідромотори
Залежно від вимог до експлуатації у Вас є вибір різних швидкісних двигунів
Камера заднього виду і прожектор
Монітор для камери заднього виду
освітлення
INNODUR
Опціонально пропонуються зносостійкі елементи для шнека INNODUR
 З нержавіючої сталі
 Продовжують термін служби змішуючого шнека Vario²
Wiegen und Bedienen – Sie haben die Wahl
Пряме підключення до трактора
При управлінні через пряме підключення до трактора для кожної функції змішувача необхідно один пристрій подвійної дії. Управління через пряме підключення рекомендується вибирати в тому випадку, якщо змішувач дуже рідко від’єднується від трактора або при оснащенні змішувача однієї бокової вивантаженням (необхідно 1 підключення подвійної дії).
Управління тросовим приводом
При управлінні тросовим приводом незалежно від оснащення змішувача необхідна наявність у трактора пристрою управління подвійної дії. Управління за допомогою тросового приводу застосовується в разі використання змішувачів зі старими тракторами, які оснащені малою кількістю пристроїв управління. Понижуючий редуктор в цьому випадку серійно управляється через гнучку тягу.
Електричне управління
Для використання електричного управління, також як і при управлінні тросовим приводом, незалежно від оснащення змішувача необхідна наявність у трактора пристрою управління подвійної дії. З огляду на своїх компактних розмірів і невеликої ваги електричне управління часто вибирається клієнтами, які час від часу використовують трактор для інших господарських робіт.
PTM HL 50
Програмоване вагове утройство без передачі даних Вагове пристрій PTM HL 50 – це базова модель ваг, пропонованих Strautmann
50 рецептів з 30 компонентів
складання балансу
Акустичний / оптичний сигнал
PTM Advance Super USB
Програмоване вагове пристрій з передачею даних Повний контроль за годуванням, включаючи облік часу мають важливе значення в оптимізації витрат на молочному виробництві
 150 рецептів з 30 компонентів
Зчитування і управління за допомогою доданого програмного забезпечення
Опціонально: бездротове з’єднання з ПК
PTM AV 70 – дистанційне радіоуправління
Пристрій дистанційного радіоуправління PTM AV 70 підходить для:
HL 50 і Advance Super USB.
Дальність передачі сигналу 30 м
Можлива установка на навантажувач
Зручно тримати в руці
Програмне забезпечення
опціональний для вагового пристрою
Ваги зі звуковим сигнальним пристроєм
Ваги з антеною і сигнальною лампою
Multiscale
Управління вагами і гідравлікою

варіанти вивантаження
бічна вивантаження
Асиметричне розташування вивантажувальних вікон збоку забезпечує оптимальне розвантаження корму. Завдяки цьому досягається рівномірний потік і збереження розсипчастою структури суміші. Вивантаження сконструйована в оптимальному місці кормозмішувача з урахуванням напрямку руху змішуваного в бункері матеріалу. При вивантаженні корм не переїжджає машиною.
розкидає валик
Чим чистіше і стерильність бокс, тим здоровіше тварини. Ідеально для розкидання підходять солома, торф, тирсу і вапняк. Після змішування в бункері матеріал за допомогою валика розкидається в головний зону боксу – зручно і надійно для максимального комфорту тварин і здоров’я вимені. Пропонується тільки в комбінації з електричним керуванням.
Подовження бічній вивантаження
У машин, оcнащенних бічній вивантаженням, можлива установка додаткової подовжує стрічки для наповнення високих годівниць
Подовження стрічки поперечного транспортера
Для наповнення високих годівниць надається опція оснащення змішувача стрічкою, що подовжує транспортер на 1 м з можливістю регулювання висоти
Бічні скатні дошки
Завдяки налаштованим бічним скатних дощок забезпечується вивантаження, щадна структуру корму. Колеса не переїжджають вивантажену суміш. Опціонально можливо гідравлічне управління бічними скатними дошками.

Характеристики
Виробник Strautmann
Модель Verti-Mix-L

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha