Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Чотирироторний валкувач Krone

  • Виробник: Krone
  • Модель: krone-swadro-1400-plus

Чотирироторні валкувачі з центральним валком від KRONE – це справжні трудівники. Swadro 1400 з регульованою робочою шириною захвату від 11,00 до 13,50 м зможе граючись обробити лише з одним трактором понад 13 га в годину. Така грандіозна продуктивність дозволяє замінити подвійний валкувач одним Swadro 1400.

У Swadro 1400 Plus маркування „Plus“ означає максимальний комфорт управління і найвищу продуктивність при важких умовах експлуатації. Велика кількість стандартного оснащення ходовий механізм, що  гідравлічно опускається, комфортне електричне регулюванням висоти і посилені приводні вали виконають всі побажання.

Відсутність технічного обслуговування і безперервна мастило: Оскільки ротори Swadro приводяться в дію за допомогою повністю закритого конічного зубчастого редуктора з рідинної мастилом. Це забезпечує завжди рівномірну і оптимальну мастило. Шприца для консистентної мастила не потрібно.
Швидко і просто: Установка і зняття цілої грабліни з опорним вузлом і напрямним роликом. Після демонтажу всього лише двох болтів з ротора виймається вся деталь. Після зняття двох пружинних циліндричних штифтів змінюється також зовнішній кінець грабліни.
DuraMax: Направляюча група подвійної жорсткості і ударостійкість. Ізотермічно загартований чавун забезпечує високу зносостійкість при повній відсутності техобслуговування. На цю направляючу групу дається три роки гарантії.
Серійна Карданна навіска: поздовжній отвір для вільного маятникового ходу роторів в напрямку руху. У такому варіанті тривісний ходовий механізм веде ротор з карданною навіскою над землею.
Забруднення корму-це недозволено: для виробництва високоякісного корму Карданна навіска ротора є абсолютно вірним рішенням. Вона забезпечує копіювання роторами рельєфу грунту, навіть у напрямку руху. Зуби працюють чисто. Навантаження на них знижується. Все одно, на горбистій або хвилястою грунті, Swadro від KRONE – це професійна техніка, яка прибирає корм без залишку.
Опція: Регульована за допомогою гідравлічної системи висота дишла з тягово-зчіпним пристроєм з зчіпним кулею для Swadro 1400. Машина легко агрегатується і знімається. Трактору не потрібно нижніх тяг. Ви їсте в режимі без ривків, надійно і з високим комфортом.
Термінал управління Alpha для Swadro 1400: з його допомогою ви встановите робочу глибину, ширину захоплення і ширину валка. Натисканням клавіші ротори піднімаються або опускаються по окремо, або включаються послідовно. Swadro 1400 може працювати з «зворотним зв’язком».
Гідравлічно опускається транспортний ходовий механізм: транспортна висота-4,00 м Без складаються граблин
Автоматичне налаштування робочої глибини на першій настроюваному роторі
Особливо потужні приводні механізми для тривалого застосування в жорстких умовах
Найвищий комфорт управління забезпечує термінал управління Delta або CCI 200
Саме при експлуатації в декількох підприємствах економічність техніки стає на перший план. Тут у розрахунок беруться продуктивність, невеликі витрати часу на підготовку і технічне обслуговування, тривалість терміну служби і не в останню чергу високий рівень зручності управління. Четырехроторный валкувач з центральної укладанням у валок Swadro 1400 Plus повністю сконцентрований на вимогах підприємств, що надають послуги сільськогосподарським підприємствам. На Swadro 1400 Plus всі налаштування виробляються безпосередньо з сидіння в тракторі. Ви швидко прибудете на місце проведення робіт і продемонструєте продуктивність техніки в повному обсязі.
Комфортна електричне регулювання висоти ротора: Вона дозволяє Вам зручно, не встаючи з сидіння, вибирати робочу глибину першого ротора; потім автоматично за допомогою електричних сервомоторів налаштовується ідентична глибина трьох інших роторів.
Потужно: Винесені назовні редуктори оптимізують карданну передачу. Swadro 1400 Plus має надзвичайно потужні приводні вали. Захист роторів проводиться за допомогою храпових механізмів.
Гідравлічна система встановлює висоту до 4,00 м: За допомогою осі з гідравлічним регулюванням висоти Swadro 1400 з метою транспортування може опускатися зручно, просто і швидко. Це економить час і надає машині комфортності.
Термінал управління Delta: Дисплей з підсвічуванням ясно відображає всі функції. Пульт управління з цифровим дисплеєм на Swadro 1400 Plus додатково служить автоматичного регулювання висоти всіх роторів відповідно до попередньо заданим значенням.

Характеристики
Виробник Krone
Модель Swadro 1400 Swadro 1400 Plus

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha