Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Причіпна дискова косарка Krone EasyCut CRi

  • Виробник: Krone
  • Модель: krone-easycut-cri

Причіпні дискові косарки EasyCut забезпечують ще більш високу продуктивність у поєднанні з найкращим копіюванням поверхні ґрунту, постійним і рівномірним опорним тиском на грунт по всій ширині захвату і простотою в обслуговуванні. Комплект з боковим або центральним навішуванням дишла Міцний, укругову заварений косарний брус з великими шестернями і безперервним змащуванням SmartCut: скошування без прокосів з особливо широким перекриттям траєкторій ножів SafeCut: косильні диски з індивідуальним захистом Ножі з кріпленням, що дає змогу швидко ії знімати Duogrip: навішування по центру ваги з системою подвійного ведення Оптимальний тиск на грунт завдяки регульованим натяжним пружинам Плющилка з V-подібними сталевими битвами з агресивним кутом атаки Вальцева плющилка з профільованими вальцями для інтенсивного сплющування Поперечний стрічковий транспортер для укладання різних валків

Причіпні дискові косарки EasyCut забезпечують ще більш високу продуктивність у поєднанні з найкращим копіюванням поверхні ґрунту, постійним і рівномірним опорним тиском на грунт по всій ширині захвату і простотою в обслуговуванні. Ріжучий апарат Krone EasyCut закритий і заварений у кругову. Завдяки клиноподібній формі профілю Ви отримуєте найкращу якість скошування навіть при лежачій кормовій масі і екстремальних умовах. Швидкодіючий ножовий замок є серійним оснащенням всіх зрізних апаратів EasyCut від Krone. Завдяки цьому ви можете проводити заміну ножів довжиною 112 мм швидко і без труднощів. Косити можна по колу без перерв, без підняття і руху заднім ходом, навіть на поворотах і кутових ділянках. У Вас є вибір між бічним і центральним з’єднанням дишла. Поворотне, з гідравлічним управлінням, розташоване по центру дишло дозволяє скошування, як з лівої, так і правої сторін трактора. Зустрічне проходження загінок (з одного боку оброблюваної площі до іншої) на великих ділянках дає свої переваги і знаходить в таких випадках застосування. Для транспортування машина просто піднімається за допомогою гідравліки, а дишло змінює своє положення.
Підвіска по центру тяжіння для рівномірного притиску по всій ширині захвату Повністю закрита і заварена балка зрізного апарату з клиновидним профілем Великі шестерні, для плавності роботи Серійний швидкодіючий ножовий замок EasyCut CV з інтегрованим високопродуктивним сортувальником з V-образними сталевими битерами , які вільно обертаються. Редуктор для двох швидкостей обертання млина 600 і 900 об/хв. Активно приводяться в дію, крутяться валкоутворюючі барабани для вкладання валка по середині тракторної колії, на косарках без кондиціонера EasyCut CRi з вальцевим сортувальником.
Бічне з’єднання дишла за допомогою поворотного редуктора EasyCut 3210 CV, 3210 CRi і 6210 CV з центральним шарнірним з’єднанням для скошування з лівої і правої сторони.

Характеристики
Виробник Krone
Модель EasyCut 2800 Cri EasyCut 3210 Cri
Вага (кг) 1.720 1.920
Діаметр вальців, (мм) 2 х 250
Кількість косарних барабанів 2
Кількість косильних роторів 4 5
Необхідна потужність (кВ / к. с.) 51 / 70 59 / 80
Продуктивність (га / год) 3.0 – 3.5 3.5 – 4.0
Транспортна ширина (м) 2.565 3.000
Число оборотів на ВВП 540 / 1000 об/мин (серийно)
Ширина захвата (м) 2.710 3.140
Ширина механізму обробки скошеної маси, (мм) 2.050

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha