Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Кормозбиральний комбайн Krone BiG X 680/780/880

  • Виробник: Krone
  • Модель: krone-big-x

BiG X 680 ∙ 780 ∙ 880 ∙ 1180 – це надзвичайно потужні кормозбиральні комбайни з точним налаштуванням від Krone потужністю від 687 до 1156л.с.. Вони вражають не тільки своєю високою ефективністю і якістю подрібнення, але і комфортом і зручністю управління. • Потужні і малотоксичні двигуни від 687 до 1156л.с. • 6 вальців, які подають рослинну масу для надійності і якості подрібнення • Подрібнюючі барабани MaxFlow з 20, 28, 36 ножами, барабани «Біогаз» з 40 і 48 ножами • Вальцевий і дисковий зерноподрібнювач для всіх областей застосування • Krone VariQuick для швидкого переоснащення з / без зерноподрібнювача • Комфортна кабіна з регулюванням висоти для оптимального огляду

Подавач
Для відповідної довжини подрібнення
6 вальців, які подають рослинну масу з гідравлічним приводом
Безступінчате регулювання швидкості проводиться з кабіни
Подрібнюючий барабан
Гарант кращої якості подрібнення
Універсальні подрібнюючі барабани MaxFlow з 20, 28 або 36 ножами
Барабан “біогаз” з 40 або 48 ножами
VariStream
Максимальна пропускна здатність
Підпружинене днище ножового барабана
Підпружинена задня стінка прискорювача викиду
Безперервний потік навіть при нерівномірній подачі маси
VariQuick
Мінімальні витрати часу для переходу канал для трави / зерноподрібнювач
Швидке переоснащення для роботи з зерноподрібнювачем або каналом для трави
Комфортабельний демонтаж зернодробилки за допомогою механічного поворотного пристрою
StreamControl
BiG X завдяки інноваційним технологіям виконує постійно зростаючі вимоги щодо потужності та якості. Вальці, що подають рослинну масу і подрібнюючі барабани з різною кількістю ножів з регулюванням швидкістю дозволяють оптимально настроювати довжину різання. Основою для найвищої пропускної здатності є підпружинене днище барабана і відстань задньої стінки викидача, які забезпечують постійний потік маси.
З розмірами барабанів, розрахованих на кормозбиральний комбайн і оптимально підібраною кількістю ножів можливо не тільки підвищити продуктивність комбайна, а також розширити спектр застосування. Декілька видів барабанів OptiMaize дозволяє розширити спектр застосування техніки в усьому світі з найкращою якістю подрібнення.
З V-образно розташованими ножами, які подрібнюють під кутом 11° відповідно до протизрізуючої пластини, подрібнюючі барабани KRONE відзначаються постійним потоком рослинної маси, яка підбирається, високою плавністю ходу і невеликою необхідною потужністю.
Для хорошої якості подрібнення повинна відповідати відстань між ножами і протиріжучою пластиною. Регулювання ножів проводиться швидко і просто за допомогою ексцентрика.
Планка, для прикручування ножа слугує додатковим захистом закритих частин барабана від зносу.
Завдяки більш високій пропускній здатності і невеликій витраті дизельного палива на тонну подрібненої кукурудзи барабан “біогаз”, оснащений 40 ножами, окуповується в найкоротші терміни. Дуже коротка подрібнена маса з теоретичною довжиною подрібнення від 2,5 до 15 мм прискорює розщеплення в ферментері і покращує вихід газу. В результаті цього скорочується необхідна оброблювана площа для біогазового виробництва.
З причини високої частоти різання з допомогою 40 ножів, застосовуючи барабан «Біогаз» можна їхати швидше навіть при малій довжині подрібнення і досягати більшої продуктивності.
Менші витрати – велика продуктивність
При короткій довжині подрібнення застосування барабана KRONE «Біогаз» з 40 ножами порівняно зі стандартним барабаном з 28 ножами дає збільшення пропускної здатності майже на 25%, причому витрата палива знижується на тонну приблизно на 16 %.

З частотою подрібнення на 20% більшою порівняно з барабанами з 40 ножами і теоретичною довжиною подрібнення лише від 2 до 12 мм цей барабан «Супер-біогаз» може подрібнювати ще дрібніше. Вихід газу і пропускна здатність біогазової установки стають ще більше. При рівній довжині подрібнення знижується витрата дизельного пвльного на тонну зібраного врожаю.
Високопродуктивний прискорювач викиду
Регульована, дальність викиду
Точне завантаження супроводжуючих транспортних засобів
Зменшується споживана потужність при паралельному перевантаженні
Робота без втрат
Краща якість подрібнення 6 вальцями, що приймають рослинну масу
Висока пропускна здатність з універсальним подрібнюючим барабаном і барабаном ” біогаз»
Гнучка довжина подрібнення завдяки VariLOC і половині кількості комплекту ножів
Безперервний потік зеленої маси завдяки VariStream
Нестандартна дальність викидання за допомогою StreamControl
Швидкий перехід зерноподрібнювача і каналу для трави завдяки VariQuick
Типи жаток для кормозбирального комбайна Big X:
• підбирач EasyFlow;
• кукурудзяна жатка EasyCollect;
• жатка для трави XDisc.

Характеристики
Виробник Krone
Модель BiG X 680 BiG X 780 BiG X 880 BiG X 1180

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha