Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

  • Приставки для Big X Krone Easy Collect/Easy Flow/XDisc

Приставки для Big X Krone Easy Collect/Easy Flow/XDisc

  • Виробник: Krone
  • Модель: krone-big-x-easy-collect-easy-flow-xdisc

Незалежна від рядків кукурудзяна жатка EasyCollect працює за принципом колектора: рослини кукурудзи забираються приймаючими робочими органами і направляються до подрібнюючого барабану завжди в поздовжньому напрямку. Завдяки цьому принципу якість подрібнення поліпшується вже безпосередньо в жатці. Krone пропонує EasyCollect з робочою шириною від 6 м до 10,5 м. Широкі жатки дозволяють збільшити пропускну здатність і знижує витрати дизеля навіть на невеликих площах.

Для роботи з сінажем використовуються два варіанти жаток EasyFlow на вибір: з робочою шириною захвату 3 м і 3,8 м. Жатки EasyFlow не потребують  бігової доріжки, що дозволило скоротити кількість деталей, що зношуються на 58 відсотків. І це при одночасному збільшенні кількості обертів на 30 відсотків! Це означає, що завдяки цій інноваційній техніці можна працювати на більшій потужності з найменшими витратами на техобслуговування

Робоча ширина захвату жатки прямого зрізу XDisc від Krone становить 6,2 м. Великі шнеки, які подають масу, забезпечують більшу пропускну здатність, не забиваючись навіть, якщо рослинна маса має довге стебло.

Характеристики
Виробник Krone
Модель EasyFlow EasyCollect XDisc

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha