Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Самохідна косарка-плющилка Krone BiG M 450

  • Виробник: Krone
  • Модель: krone-big-m-450

Потужний і економний двигун LIEBHERR 449 к. с. Велика робоча ширина захвату від 9,95 м для найвищої ефективності Косарний брус Heavy Duty із захистом від сторонніх предметів Гідравлічна регульована ходова частина для збільшення дорожнього просвіту Велика кабіна з чудовою шумоізоляцією для найвищого комфорту їзди

Нова зовнішність і нова начинка
Компанія Krone представляє високопродуктивну косарку, що привертає увагу численними новими функціями. Поряд з новою кабіною і новим двигуном в машині впроваджена нова концепція ходової частини і косарок. Робоча ширина захоплення гігантської косарки становить 9,95 м; тепер реальністю стає продуктивність 17 га / год.
Три косарних агрегати зроблені по-новому; пропускна здатність косарних агрегатів змогла бути підвищена в порівнянні з попередніми моделями приблизно на 20 відсотків. По-новому зроблені також V-подібні сталеві бітери бічних косарок. У результаті відпала необхідність в розташованому по центру приводному вузлі завдяки тепер вже боковому приводу через карданний вал і редуктор. У сукупності це рішення забезпечує рівномірний потік кормової маси і зменшує споживання потужності. Це прискорює процес сушіння та підвищує ефективність. Серійно встановлюються косарні бруси HeavyDuty підвищеної міцності із захистом SafeCut від сторонніх предметів, не потребують змащування. Навішені тепер по центру ваги косарні агрегати оснащені, як і косарки серії EasyCut захистом від наїзду на перешкоду. Система швидкої зміни ножів в разі необхідності функціонує швидко і просто. Обидва зовнішніх косарних диска обертаються у напрямку до центру, інші диски обертаються попарно. Регулювання висоти скошування також є серійною функцією. Новинкою на BiG M 450 стала гідравлічне регулювання опорного тиску з кабіни всіх трьох косарних агрегатів. В додатковій комплектації постачаються бічні захисні щитки з гідравлічним складанням, а також гідравлічне регулювання положення в бік фронтальної косарки; вона слугує для того, щоб навіть на проходженні поворотів під гострим кутом або при експлуатації на екстремальних схилах не відбувалося утворення смуг. Якщо переміщення в бік більше не потрібно, водій може швидко і просто натисканням кнопки джойстика включати виявлення центрального положення. Ще одна новинка BiG M 450 – це залежна від повороту керма автоматика, яка змінює положення фронтального косарного агрегату при проходженні поворотів або на нахилі згідно з кутом повороту.
Зрозуміло, навіть новий BiG M 450 може оснащуватися сплющувачем валків; так за один робочий прохід може проводитися скошування і плющення. До того ж обидва зовнішні косарні агрегати оснащені інтегрованим шнеком, який укладає оброблений плющилкою корм безпосередньо на валок фронтального косарного агрегату. Цей варіант особливо підходить для тих випадків, коли необхідно відмовитися від спушування, ворушіння і укладання у валок. Разом з травою і люцерною механізм з’єднання валків пропонує також чудову можливість заготівлі вологого сінажу. В результаті автоматичного регулювання ходової частини BiG M має достатній дорожній просвіт для великої кількості кормової маси.
У рух високопродуктивні самохідні косарки-плющилки приводяться двигуном Liebherr на 449 к. с. (робочий об’єм 12 л), зрозуміло, що відповідає вимогам 4 ступеня викидів відпрацьованих газів і, що є новинкою, інтервал технічного обслуговування на BiG M 450 становить 1500 годин. Двигун і приводний вузол розташовані на сайлент-блоках, що відповідають за найкращу плавність ходу. Щитки широко відкриваються роблять можливим зручний доступ до двигуна. Система охолодження Krone на BiG M 450 адаптована до відповідної потужності двигуна. Абсолютно новим є автоматичне керування двигуном, перемикаючий режими Eco і M, і тим самим завжди надає потрібну потужність двигуна. Це економить на легких культурах споживану потужність, а тим самим і паливо. Нова розробка – регулювання граничного навантаження – автоматично знижує швидкість руху, як тільки встановиться певний діапазон обертів. Таким чином, забезпечується незмінна чистота зрізу.
Практика доводить, що при роботі в полі можна пересуватися на швидкості до 25 км/год; переміщення дорогами загального користування можливе на швидкості до 40 км/год. Новинкою на BiG M 450 є тепер безступінчатий привід ходової частини з комбінацією аксіально-поршневих двигунів і планетарних редукторів. Число обертів двигуна становить 1250 об/хв в дорожньому режимі, і 1650 об/хв – в робочому режимі. В дорожньому режимі частота обертів автоматично підлаштовується під швидкість і навантаження. Так двигун, наприклад, на світлофорах, примиканнях доріг та ін.. автоматично знижує оберти. К наслідок, відчутно знижується витрата палива, зберігається експлуатаційна надійність двигуна і приводу. Шини великого обсягу 800/65 R32 на передній осі і 600/65 R28 – на задній забезпечують необхідне зчеплення і збереження дернини.
Іншими ключовими аспектами є підресорені передня і задня осі з гідравлічним регулюванням висоти. Ходова частина автоматично піднімається на 15 см для максимального дорожнього просвіту; при переміщенні по дорозі відповідно опускається, і транспортна висота BiG M стає 4 м. Це нова концепція ходової частини значно підвищує комфорт руху.
Наступний крок для комфортного управління-це підресорена кабіна. Так для регулювання і контролю машини служить 10“ сенсорний термінал високого дозволу. В якості додаткового оснащення постачається повний світлодіодний пакет для покращення обзору (світлодіодні фари на даху кабіни, по бокам, освітлення для сходів і технічного обслуговування. Камера заднього ходу з монітором, а також комфортне сидіння преміум-класу завершують високосортний комплект оснащення кабіни. Практичним є також нові сходи з правого боку машини, що полегшує технічне обслуговування великогабаритної косарки. Крім того, нова самохідна косарка BiG M має велике відділенням для зберігання: поруч з баком з водою для склоочисника є інше відділення для зберігання дрібних деталей. Ззаду в машину інтегровано велике відділення для ящика з інструментами, важіль для зміни ножів і відділення для ножів.

Характеристики
Виробник Krone
Модель BiG M 450
Вага в залежності від оснащення (кг) 15.500
Об'єм бака (л) 780
Робоча швидкість (км/год) 25
Транспортна довжина (м) 8.45
Транспортна ширина (м) 3.00
Транспортная высота м 4.00
Ширина захвата (м) 9.95

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha