Каталог

Розкидач мінеральних добрив Amazone ZA-TS 3200
Розкидувач добрив Amazone ZG-B 5500-8200
Показати все

Розкидач мінеральних добрив Amazone ZA-V

Навісний розподільник (розкидач) ZA-V з об’ємом бункера від 1.400 до 4.200 л переконує своєю високою робочою швидкістю до 30 км / год. Завдяки високій пропускній здатності до 390 кг / хв і ширині захоплення до 36 м досягається особливо висока продуктивність.

ISOBUS-комунікація, система зважування, гідравлічний або електричний пристрій для прикордонного розподілу Limiter V або V + і безліч опцій роблять розподільник ZA-V одним з найсучасніших розподільників у своєму класі

Проспект – RU

відділ продажів, консультація

+38 050 351 09 99

  Характеристики
  Виробник

  Amazone

  Марка

  ZA-V

  Обсяг бункера (л)

  1.400, 1.700, 2.000, 2.700, 3.200, 4.200

  Потужність трактора (к.с.)

  120-220

  Норма внесення (кг)

  3-600

  Висота завантаження (м)

  1,13, 1,23, 1,32, 1,42, 1,54, 1,77

  Ширина завантаження (м)

  2,22, 2,71

  Ширина (м)

  2,55, 2,92

  Довжина (м)

  1,68

  Опис

  Опис

  Навісний розподільник ZA-V з об’ємом бункера від 1.400 до 4.200 л переконує своєю високою робочою швидкістю до 30 км / год. Завдяки високій пропускній здатності до 390 кг / хв і ширині захоплення до 36 м досягається особливо висока продуктивність. ISOBUS-комунікація, система зважування, гідравлічний або електричний пристрій для прикордонного розподілу Limiter V або V + і безліч опцій роблять розподільник ZA-V одним з найсучасніших розподільників у своєму класі.

  Обсяг основного бункера становить 700 л. Бункер глибокої витяжки не має кутів і зварних швів. Це забезпечує безперервне і рівномірне зісковзування добрив. Завдяки такій формі полегшується також процес очищення розподільника.

  Для додаткового збільшення обсягу бункера ZA-V AMAZONE пропонує відповідні розширювачі для насадок S і L. Обсяг розширювачів становить 600 л для насадок S і 800 л для насадок L. На розширювач може бути встановлений захисний рулонний тент. Таким чином, обсяг розподільника можна збільшувати разом зі зростаючими потребами господарства і потужністю трактора.
  Розподільний пристрій з системою Soft Ballistic System

  Найсучасніший розподільний пристрій ZA-V за рахунок великих отворів шиберних заслінок має пропускну здатність до 390 кг / хв. Вихідний кінець воронки дозволяє уникнути накопичення залишків і легко проводити очистку.

  Вихідний отвір без ефекту масштабу вільно розташовується над розподільним диском. Такий стан має певні переваги, такі як добрива близько до центру розподільного диска та особливо дбайливо уловлюються при мінімальній обертовій швидкості. Прискорення потоку добрив відбувається дуже дбайливо Карта розподілу при будь-яких нормах внесення і швидкостях руху залишається незмінною та абсолютно не залежить від внесеної кількості добрив.

  На розподільниках ZA-V вся розподільна система виконана з нержавіючої сталі та високоякісного полімеру, армованого скловолокном, і забезпечує довгий термін служби та високу вартість при перепродажі.
  Розподільні диски з комплектом QuickSet

  Всього 3 пари розподільних дисків працюють по всій ширині захоплення від 10 м до 36 м. Ширину захвату можна просто, швидко і надійно змінити за рахунок положення розподільних лопаток. Налаштування розподільних лопаток повністю здійснюється без інструментів за допомогою розподільної системи QuickSet.
  Стандартна кількість обертів розподільних дисків становить щадні 720 об / хв.
  Знову розроблені розподільні лопатки ZA-V за рахунок своєї спеціальної форми та безлічі точок подачі добрив на верхній і нижній частині розподільної лопатки забезпечують особливо гарний поперечний розподіл.

  За допомогою спеціальної системи заміни можна швидко і просто замінити різні види розподільних лопаток. Це ідеальне рішення, особливо для керівників МТС.