Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Розкидач мінеральних добрив Amazone ZA-V

  • Виробник: Amazone
  • Модель: amazone-za-v

Навісний розподільник (розкидач) ZA-V з об’ємом бункера від 1.400 до 4.200 л переконує своєю високою робочою швидкістю до 30 км / год. Завдяки високій пропускній здатності до 390 кг / хв і ширині захоплення до 36 м досягається особливо висока продуктивність.

ISOBUS-комунікація, система зважування, гідравлічний або електричний пристрій для прикордонного розподілу Limiter V або V + і безліч опцій роблять розподільник ZA-V одним з найсучасніших розподільників у своєму класі

Навісний розподільник ZA-V з об’ємом бункера від 1.400 до 4.200 л переконує своєю високою робочою швидкістю до 30 км / год. Завдяки високій пропускній здатності до 390 кг / хв і ширині захоплення до 36 м досягається особливо висока продуктивність. ISOBUS-комунікація, система зважування, гідравлічний або електричний пристрій для прикордонного розподілу Limiter V або V + і безліч опцій роблять розподільник ZA-V одним з найсучасніших розподільників у своєму класі.

Обсяг основного бункера становить 700 л. Бункер глибокої витяжки не має кутів і зварних швів. Це забезпечує безперервне і рівномірне зісковзування добрив. Завдяки такій формі полегшується також процес очищення розподільника.

Для додаткового збільшення обсягу бункера ZA-V AMAZONE пропонує відповідні розширювачі для насадок S і L. Обсяг розширювачів становить 600 л для насадок S і 800 л для насадок L. На розширювач може бути встановлений захисний рулонний тент. Таким чином, обсяг розподільника можна збільшувати разом зі зростаючими потребами господарства і потужністю трактора.
Розподільний пристрій з системою Soft Ballistic System

Найсучасніший розподільний пристрій ZA-V за рахунок великих отворів шиберних заслінок має пропускну здатність до 390 кг / хв. Вихідний кінець воронки дозволяє уникнути накопичення залишків і легко проводити очистку.

Вихідний отвір без ефекту масштабу вільно розташовується над розподільним диском. Такий стан має певні переваги, такі як добрива близько до центру розподільного диска та особливо дбайливо уловлюються при мінімальній обертовій швидкості. Прискорення потоку добрив відбувається дуже дбайливо Карта розподілу при будь-яких нормах внесення і швидкостях руху залишається незмінною та абсолютно не залежить від внесеної кількості добрив.

На розподільниках ZA-V вся розподільна система виконана з нержавіючої сталі та високоякісного полімеру, армованого скловолокном, і забезпечує довгий термін служби та високу вартість при перепродажі.
Розподільні диски з комплектом QuickSet

Всього 3 пари розподільних дисків працюють по всій ширині захоплення від 10 м до 36 м. Ширину захвату можна просто, швидко і надійно змінити за рахунок положення розподільних лопаток. Налаштування розподільних лопаток повністю здійснюється без інструментів за допомогою розподільної системи QuickSet.
Стандартна кількість обертів розподільних дисків становить щадні 720 об / хв.
Знову розроблені розподільні лопатки ZA-V за рахунок своєї спеціальної форми та безлічі точок подачі добрив на верхній і нижній частині розподільної лопатки забезпечують особливо гарний поперечний розподіл.

За допомогою спеціальної системи заміни можна швидко і просто замінити різні види розподільних лопаток. Це ідеальне рішення, особливо для керівників МТС.

Характеристики
Виробник Amazone
Модель ZA-V
Висота завантаження (м) 1.13 1.23 1.32 1.42 1.54 1.77
Довжина (м) 1,68
Норма внесення (кг) 3-600
Об'єм бункера (л) 1.400 1.700 2.000 2.700 3.200 4.200
Потужність трактора (к.с.) 120-220
Ширина (м) 2.55, 2.92
Ширина завантаження (м) 2.22, 2.71

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha