Каталог

Дискова борона Amazone Catros 5 м
Глибокорозпушувач Gaspardo Artiglio Magnum 250/5
Показати все

Дискова борона Gaspardo UFO

Дисковая борона Gaspardo UFO с жесткой рамой предназначена для средних сельских хозяйств, требующих интенсивного, надежного и высокопроизводительного обработки дисковыми боронами. Модель разработана для работы с тракторами мощностью от 110 до 200 л.с. и рабочей шириной захвата от 2,5 до 4 м. Для завершения комплектации UFO могут быть укомплектованы боковыми защитными дисками (стандартная комплектация), также доступен большой выбор задних катков.

відділ продажів, консультація

+38 050 351 09 99

  Характеристики
  Виробник

  Gaspardo

  Марка

  UFO 250, UFO 300, UFO 400, UFO 600

  Тип рами

  UFO 300 – жорстка, UFO 600 – складна

  Робоча ширина (м)

  250, 300, 400, 600

  Кількість дисків

  20, 24, 32, 48

  Потужність трактора (к.с.)

  81 – 103, 110 – 125, 132 – 147, 190 – 265

  Вага (кг)

  2325, 2712, 3502, 6430

  Опис

  Опис

  Дискова борона UFO призначена для подрібнення рослинних залишків з частковим закладенням їх в грунт, а також для подрібнення фракції грунту після основної обробки плугом або іншим знаряддям.

  Дискова борона з рамою UFO являє собою потужну машину, з великою продуктивністю. Це ідеальне рішення для великих господарств, які вимагають підготовки великих за площею полів за дуже короткий час. Модель UFO з рамою, призначена для роботи з тракторами потужністю від 160 до 360 к. с.

  Переваги:

  С-подібні запобіжні пружини батарей дисків: увігнуті леза дисків товщиною 6 мм розрізають і перемішують верхній шар ґрунту, причому кожен диск кріпиться до рами через потужну С – подібну пружину для запобігання ударних навантажень. При цьому, хід диска може складати до 20 см у вертикальній площині.
  Легка та безпечна при транспортуванні , міцна навіть у польових умовах: завдяки чотирьом гідроциліндрів рама складається на дві частини до транспортної ширини 3 м, що забезпечує безпеку транспортування по дорогах. Крім того, спеціальна конструкція двоточкової системи дає прекрасну маневреність наприкінці гону та при поворотах.
  Двоточкова навіска сприяє легкому з’єднанню і великій гнучкості роботи машини на нерівній поверхні поля.
  Бічні диски потрібні для того, щоб уникнути викидання грунту в сторону від машини, тим самим забезпечується гладка поверхня поля після проходу машини.
  Корпус підшипника дисків CULTI HUB: підшипниковий вузол диска — це серце машини, забезпечує її надійність. Саме тому були використані посилені 2-рядні кулькові підшипники збільшеного розміру, щоб борона могла гарантовано працювати в будь-яких грунтових умовах.
  Потужна рама: рама виконана з металевих брусів великого перетину, тому машина має досить велику вагу для безперешкодного проникнення дисків на задану глибину обробки.
  Причіпний пристрій: машина може бути оснащена посиленим причіпним пристроєм з вушками діаметром 2″. Кут нахилу тягового пристрою може бути легко відрегульований з кабіни трактора за допомогою гідроциліндра. Також, з допомогою гідравліки встановлюється горизонтальне вирівнювання батарей дисків безпосередньо під час роботи машини.

  З питань придбання техніки, запасних частин

  ТЕЛЕФОНУЙТЕ

  +38 050 351 09 99