Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Дискова борона Gaspardo UFO


Дискова борона Gaspardo UFO з жорсткою рамою призначена для середніх сільських господарств, які потребують інтенсивної, надійної і високопродуктивної обробки дисковими боронами. Модель розроблена для роботи з тракторами потужністю від 110 до 200 к.с. і робочою шириною захвату від 2,5 до 4 м. Для завершення комплектації UFO можуть бути укомплектовані бічними захисними дисками (стандартна комплектація), також доступний великий вибір задніх катків.

Дискова борона UFO призначена для подрібнення рослинних залишків з частковим закладенням їх в грунт, а також для подрібнення фракції грунту після основної обробки плугом або іншим знаряддям.

Дискова борона з рамою UFO являє собою потужну машину, з великою продуктивністю. Це ідеальне рішення для великих господарств, які вимагають підготовки великих за площею полів за дуже короткий час. Модель UFO з рамою, призначена для роботи з тракторами потужністю від 160 до 360 к. с.

Переваги:

С-подібні запобіжні пружини батарей дисків: увігнуті леза дисків товщиною 6 мм розрізають і перемішують верхній шар ґрунту, причому кожен диск кріпиться до рами через потужну С – подібну пружину для запобігання ударних навантажень. При цьому, хід диска може складати до 20 см у вертикальній площині.
Легка та безпечна при транспортуванні , міцна навіть у польових умовах: завдяки чотирьом гідроциліндрів рама складається на дві частини до транспортної ширини 3 м, що забезпечує безпеку транспортування по дорогах. Крім того, спеціальна конструкція двоточкової системи дає прекрасну маневреність наприкінці гону та при поворотах.
Двоточкова навіска сприяє легкому з’єднанню і великій гнучкості роботи машини на нерівній поверхні поля.
Бічні диски потрібні для того, щоб уникнути викидання грунту в сторону від машини, тим самим забезпечується гладка поверхня поля після проходу машини.
Корпус підшипника дисків CULTI HUB: підшипниковий вузол диска — це серце машини, забезпечує її надійність. Саме тому були використані посилені 2-рядні кулькові підшипники збільшеного розміру, щоб борона могла гарантовано працювати в будь-яких грунтових умовах.
Потужна рама: рама виконана з металевих брусів великого перетину, тому машина має досить велику вагу для безперешкодного проникнення дисків на задану глибину обробки.
Причіпний пристрій: машина може бути оснащена посиленим причіпним пристроєм з вушками діаметром 2″. Кут нахилу тягового пристрою може бути легко відрегульований з кабіни трактора за допомогою гідроциліндра. Також, з допомогою гідравліки встановлюється горизонтальне вирівнювання батарей дисків безпосередньо під час роботи машини.

Характеристики
Виробник Gaspardo
Модель UFO 250 UFO 300 UFO 400 UFO 600
Вага (кг) 2325 2712 3502 6430
Кількість дисків (шт) 20 24 32 48
Потужність трактора (к.с.) 81 – 103 110 – 125 132 – 147 190 – 265
Робоча ширина (м) 250 300 400 600
Тип рами UFO 300 – жорстка UFO 600 – складна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha