Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Причіпний обприскувач Gaspardo СAMPO


Причіпні обприскувачі Gaspardo здатні задовольнити потреби найвимогливіших фермерів. Gaspardo – широкий спектр моделей з різними штангами та баками місткістю до 6000 л

Причіпні обприскувачі САМРО оснащені шасі, штангами та елементами, захищеними надстійким забарвленням, що наноситься у 4 етапи (травлення, піскоструминна обробка, ґрунтовка і покриття порошковою фарбою), що відповідає вимогам щодо інтенсивної експлуатації в агресивному хімічному середовищі. Баки з поліетилену високої щільності забезпечують легке змішування продукту і повне спорожнення системи. Машина в стандартній комплектації оснащена регульованими по ширині (колія) і довжині (дишло) осями. Подача розчину здійснюється потужним діафрагмовим насосом продуктивністю до 400 л / хв і повністю управляється з кабіни за допомогою багатофункціональної кнопкової панелі та комп’ютера. Використання хімічних речовин оптимізовано і безпечно завдяки попередньому змішувачу Top Mix, промивачеві системи циркуляції з форсунками очищення баку, а також системі DEVIOKIT, що дозволяє окремо промивати насос і систему циркуляції, навіть при повному баку. У комплектацію входять омивач для рук, контейнер для хімічного продукту, гідравлічний розподільник OILDRIVE, а також численні аксесуари.
Стандартне обладнання включає в себе:
• Регульоване по висоті та довжині дишло
• Багатофункціональний комп’ютер Teejet 844
• Наочний датчик рівня наповнення бака
• Система управління штангами OILDRIVE (розкриття, складання, підйом, нахил і т.д.) з органами управління в кабіні
• Блок управління приготування хімрозчину, змішуванням і обполіскуванням
• самоочисний 40-літровий попередній змішувач з незалежним датчиком тиску (не вимагає регулювання тиску з кабіни) і з омивачем.
• Параллелограмну систему підняття та опускання штанг з гідропневматичним акумулятором
• Трьохпозиційні керамічні форсунки Teejet

Характеристики
Виробник Gaspardo
Модель Campo
Кількість секцій 5 или 7
Комп'ютерна система Teejet 844
Насос, л / м бар 285-20
Об'єм резервуара (л) 3.200
Потужність трактора (к.с.) от 80
Ширина колії, мм 1600-2400
Штанга, м 24-28

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha