Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Глибокорозпушувач Gaspardo Artiglio Magnum 250/5

  • Виробник: Maschio gaspardo
  • Модель: gaspardo-artiglio-magnum-250-5

Глибокорозпушувач моделі ARTIGLIO MAGNUM розроблений для роботи з тракторами підвищеної потужності (від 190 до 400 к.с.). Максимальна робоча глибина становить 70 см, постачається з різною робочою шириною захвату, конфігурація може містити від 5 до 9 лап. Нова, повністю зварна конструкція рами дозволяє витримувати будь-які зусилля, запобіжні зрізні болти забезпечують захист машини від зіткнень з перешкодами при глибокому розпушуванні грунту. Великий зазор над грунтом (115 см – 3,8 фути) і ексклюзивна «хвильова» конструкція зубів дозволяють зробити більш ефективним відвал грунту і пожнивних залишків під розрихлювач і запобігти будь-яку забивку машини грудками чи рештками. Подвійний задній каток гідравлічно регулюється з кабіни трактора.

Нова “HEAVY DUTY” надпотужна рама
Нова зварна рама характеризується посиленою балкою товщиною 10 мм з високопродуктивної сталі. Ці особливості роблять нову міцну раму оптимальною для важких робіт і потужних тракторів.

ЗАЛИШКИ ВКЛЮЧАЮТЬСЯ ДО ВИСОКОГО УРОЖАЮ
Два задніх катка діаметром 220 мм легко регулюється гідравлічною системою з кабіни трактора та становить собою ідеальне рішення для максимального перемішування пожнивних залишків, що підтримує високий рівен родючості грунту.
Це дає змогу боротися з бур’янистими рослинами, коріння яких повністю знищуються. Дана дія не потребує додаткової потужності.

ГЛИБОКЕ РОЗПУШУВАННЯ ГРУНТУ ПРИ ВИСОКІЙ РОБОЧІЙ ШВИДКОСТІ
Сошники характеризуються поступовим нахилом, що дозволяє проникати в грунт до 70 см з низьким споживанням палива.

ІДЕАЛЬНИЙ ГРУНТ ІЗ ЗАЛИШКАМИ МІЖ РЯДАМИ
Велика відстань між рядами (100 см) і високий кліренс допомогають уникати залишків та грудок, що сприяє підвищенню ефективності роботи.

ЕФЕКТИВНЕ РИХЛЕННЯ ТА АЕРАЦІЯ ПОКРАЩУЮТЬ НАКОПИЧЕННЯ ВОЛОГИ В ГРУНТІ
Сошники оснащені швидкозмінними двосторонніми посиленими лезами з победітовими наконечниками та бічними зміцненними 140 мм лезами, що збільшують руйнування грунту, відкидаючи великі грудки грунту в бік від сошника.

Характеристики
Виробник Gaspardo
Модель 250/5
Глибина до, (см) 70
Потужність трактора (к.с.) 190
Робоча ширина (м) 2,5
Стійок / секцій 25

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha