Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Дощувальна машина Bauer-Techniks PRORAIN

  • Виробник: Bauer technics
  • Модель: bauer-techniks-prorain

PRORAIN із спеціальним PE- шлангом 2-х колісний ходовий візок, оброблений методом гарячого цинкування Знімний домкрат Барабан, що обертається Гідравлічні опори Поворотна платформа і ходова частина, оброблені методом гарячого цинкування 4-х швидкісна коробка передач з турбіною Комп’ютер ECOSTAR 4300 із запасним акумулятором Автоматичний підйомник візка PRORAIN із стандартною комплектацією візка, без водомета

Економічна дощувальна машина компактна – мобільна – практична!
Надзвичайно привабливе співвідношення “ціна-продуктивність”
Дуже економічна завдяки низькому рівню споживаної енергії
Повністю автоматичний полив за допомогою комп’ютера
Надійність в роботі завдяки високоякісним компонентам
Виробляється компанією BAUER з великою увагою до деталей і якості

Гаряче цинкування
Всі сталеві деталі обробляються методом гарячого цинкування на потужностях, розташованих біля нашого головного офісу в Фойтсберг (Австрія)
Гаряче цинкування забезпечує оптимальний захист наших продуктів від корозії, що підтверджується стабільністю їх роботи і тривалим терміном служби.

Виробництво ПЕ-труби
На ПЕ-трубу доводиться значна частка від загальної вартості дощувальної установки. З огляду на це, вибору сумішей гранул і дотримання всіх технічних параметрів завжди приділяється велика увага.
Протягом багатьох десятиліть BAUER самостійно виробляє ПЕ-труби. Вибираючи спеціальні суміші гранул, BAUER гарантує найвищу і незмінна якість, а також довгий термін служби при найвищих навантаженнях.
Наявність власного виробництва дозволяє моделювати товщину стінки кожної ПЕ-труби до досягнення показників найменшою втрати тиску і максимальної економії енергії.

міцні опори
Міцна фіксація дощувальної установки на ділянці є важливим фактором для її успішної роботи.
Спеціальна кінематика і плоский кут гідравлічних опор агрегату направляють силу в центр машини і рівномірно її розподіляють.
Машина так міцно фіксується в грунті, що навіть в найскладніших умовах вона витримує такі навантаження при розмотування, при яких установки інших виробників зсуваються з місць

Точна ланцюгова передача
Передача потужності для змотування ПЕ-труби на барабани різних розмірів досягається за допомогою високоякісної і точної ланцюгової передачі, зубчасті елементи якої виготовлені за допомогою лазера.
Завдяки великому діаметру колеса ланцюгової передачі і численності ланок сила змотування розподіляється рівномірно.
Використання ланцюгів, призначених для передачі великих зусиль, гарантує безперебійну роботу і довгий термін служби навіть при екстремальних навантаженнях.

Закрита внутрішня частина барабана
Перший шар витків ПЕ-труби укладається при найбільшій силі змотування, тому дуже важливо, щоб краю або інші елементи установки не зашкодили трубу, тим самим скоротивши термін її служби.
Щоб уникнути таких пошкоджень, внутрішня частина барабана кожної машини Rainstar повністю закрита і оснащена відвідним коліном.
Перший шар ПЕ-труби щільно і рівномірно прилягає до барабана. Відвідне коліно обережно направляє трубу в правильному напрямку при змотуванні і укладанні кожного шару витків.

пристрій намотування
Точність пристрою намотування дуже важлива для безперебійної роботи машини. Пристрій намотування BAUER працює дбайливо і практично не вимагає додаткового втручання. Процес намотування відбувається за допомогою безпосередньо приводного намоточного шпиндельного вала і подвійний направляючої ПЕ-труби.
При змотуванні ПЕ-труби при великій силі або під кутом дуже важливо, щоб напрямні мали подвійну опору для поглинання сили змотування і напрямки ПЕ-труби.
Така система забезпечує довгий термін служби і безперебійність роботи ПЕ-труб.

Характеристики
Виробник Bauer
Модель PRORAIN F30 PRORAIN F40
Ширина дороги (см) 2.0 2.2

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha