Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

  • Напівпричіпний оборотний плуг Amazone Hektor

Напівпричіпний оборотний плуг Amazone Hektor

  • Виробник: Amazone
  • Модель: amazone-hektor

Пропонуємо новий модельний ряд напівпричіпних оборотних плугів Hektor з кількістю корпусів від 6 до 8 і механічним регулюванням ширини захвату від 38 до 50 см. Розроблений для застосування в складних експлуатаційних умовах. Плуг простий у користуванні і налаштуванні, є міцним знаряддям з високою експлуатаційною безпекою для тракторів з потужністю до 360 к.с.

Новий модельний ряд напівпричіпних оборотних плугів Hektor з кількістю корпусів від 6 до 8 і механічним регулюванням ширини захвату від 38 до 50 см. Розроблений для застосування в складних експлуатаційних умовах, а також відрізняється простим користуванням і налаштуванням.

Велике опорно-транспортне колесо розміром (500/45 – 22,5) забезпечує оптимальне зчеплення з ґрунтом та точне ведення по глибині, навіть при важких умовах. Чистик надійно очищає колесо. Опорне транспортне колесо розташоване збоку на рамі, так що можна проводити обробку ближче до межі борозни. Серійна функція гідропневматичного демпфування опорно-транспортного колеса забезпечує максимальну безпеку і високий комфорт при транспортуванні.

Налаштування плуга здійснюється в три етапи:
1) Серійне гідравлічне налаштування першої борозни швидко і безпосередньо змінює ширину захвату першого корпусу плуга і адаптує її до внутрішньої ширині колії трактора. Це забезпечує формування чистих стиків борозни, що дуже практично при змінних грунтах і зміні тракторів.
2) Налаштування нахилу плуга здійснюється без інструментів окремо для правого і лівого боку.
3) В опорно-транспортному колесі проводиться безступінчате регулювання глибини обробки без інструментів.

Зрізний болт являє собою перевірене стандартне рішення. Під навантаженням зрізний болт ламається в певній точці, корпус плуга відхиляється, і йде від перешкоди вгору. Тепер потрібно тільки підняти плуг, встановити новий зрізний болт і продовжувати роботу. Високе зусилля спрацьовування зрізних болтів дозволяє експлуатацію навіть на важких і твердих грунтах.
Основою рентабельного застосування плуга є, безсумнівно, максимально низька тягова потреба і пов’язані з нею низькі витрати палива. Продумана форма корпусів в поєднанні з унікальною технологією загартування © plus, що забезпечує дуже тверду і гладку поверхню, гарантує всім відому легкість ходу плугів AMAZONE.
Передплужник для універсального застосування, від переорювання луків (пасовищ) до кукурудзяної стерні. Плавне регулювання по висоті, передплужники для зняття дерну опціонально пропонуються також з безступінчатим регулюванням довжини стійки.
Для різних умов Amazone пропонує великий вибір відвалів корпусів для різних грунтів і умов роботи. З різною формою для кращого заорювання рослинних залишків, для легких, середніх і важких грунтів

Всі корпуси плугів Hektor оснащені спеціальними лемехами. Особлива форма лемехів сприяє зниженню опору і забезпечує плавність ходу плуга. Самозагострювальна область лемеха має велику товщину, завдяки чому значно збільшується термін служби.

Змінна оборотна накладка лемехів Hektor захищає полотно і знижує, таким чином, витрати на зношення.
Дисковий ніж на стандартних плугах із запобіжним механізмом у вигляді зрізного болта

Характеристики
Виробник Amazone
Модель Hektor 1000/ Hektor 1000 S
Висота рами (см) 82, 78 или 82
Кількість корпусів 6 7 8 / 6 7
Опорно-транспортне колесо (розміри) 500/45-22,5
Потужність трактора (к.с.) 360
Регулювання ширини захвату Механічно сходами
Система захисту Зрізний болт / Гідравлічно NonStop
Ширина захоплення корпусу 38 42 46 50

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha