Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Польовий навісний обприскувач Amazone FT1001

  • Виробник: Amazone
  • Модель: amazone-ft1001

За рахунок фронтального бака FT обсяг бака навісного обприскувача UF можна дуже просто збільшити на 1.000 л. Завдяки опціональної системі FlowControl та компактної конструкції фронтальний бак є ідеальним рішенням для збільшення місткості UF.

Фронтальний бак навісного обприскувача FT1001
· Оптимальна форма бака з легкого армованого пластику з оптимальним центром ваги
· Резервуар із закругленими краями: немає відкладень, легко очистити, мінімальна кількість залишкової рідини
· Зручне і швидке обслуговування
· Не потрібно додатковий насос

Система Flow-Control – інтелігентна система балансування трактора з навісним обприскувачем об’ємом 1.050 л. Показання рівнеміра механічне через поплавок. Кришка 400 мм. 4 коліщатка на рамі для маневреного пересування бака на території. У комбінації з новим переднім баком можливе збільшення об’єму навісного обприскувача до 2.800 л. Необхідна передня навішування і гідравліка трактора. Оскільки передні фари закриті, необхідно на кабіні тракторі мати фари.
З електронною системою Flow-Control. Система Flow-Control забезпечує інтеграцію фронтального бака в систему контролю витрати рідини. Вона працює тільки в комбінації з комп’ютером AMATRON +. Для оптимального балансування трактора комп’ютер регулює подачу робочої рідини з об’ємом обприскувача або фронтального бака в залежності від рівня їх наповнення. Електронне показання рівнеміра. Пристрій очищення внутрішньої порожнини резервуара з ротаційної форсункою, Комплект сполучних шлангів міжрядь обприскувачем і фронтальним баком. Об’єм навісного обприскувача можна наповнювати тільки до номінального обсягу, щоб була забезпечена циркуляція суміші.

Характеристики
Виробник Amazone
Модель FT 1001
Об'єм резервуара (л) 1.050

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha