Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

  • Механічна сівалка Amazone D9-4000

Механічна сівалка Amazone D9-4000

  • Виробник: Amazone
  • Модель: amazone-d9-4000

Навісні сівалки D9 можуть застосовуватися окремо або в комбінації з усіма грунтообробними знаряддями при традиційному і мульчуваному посіві. Тому ці сівалки вибірково оснащуються анкерними сошниками WS або прикочуючими сошниками RoTeC + -Control. Сівалка D9 Special з шириною захвату 2,5 та 3 м передбачена для середніх і малих господарств. Така бюджетна серія дає можливість також малим господарствам і хобі-фермерам працювати з якісною технікою AMAZONE. Це означає: ніяких компромісів щодо точності дозування і закладення насіння. Місткість бункера на D9 Special з шириною захвату 3 м становить від 450 л до макс. 850 л за рахунок установки насадки об’ємом 400 л. Сівалка D9 Super з шириною захвату 3, 3,5, 4 і 6 м підійде середнім і великим господарствам.

Зі зв’язкою-носієм можлива ширина захвату сівалки D9 Super 9 і 12 м. Завдяки міцній конструкції сівалки D9 Super можна при ширині захвату 3 м збільшити за допомогою насадки обсяг насіннєвого бункера з 600 л до 1.000 л.

• Низька висота навішування, великий насіннєвий бункер, легке завантаження,
• Проста попередня перевірка норми висіву
• Опори для кожного окремого сошника
• Рівномірна глибина висіву
• Центральне регулювання тиску сошників і випрямлячів
Серійне оснащення
Нова дозуюча система з безступінчатою коробкою передач “Варіо” з висівними котушками “Еліті” (комбінація висівних котушок для нормальних і дрібних насінин). Пило і вологонепроникна кришка насіннєвого бункера. Покажчик рівня насіння в бункері. 2 ємності для збору насіння при перевірці норми висіву, що одночасно слугують допоміжними кожухами висівних апаратів. Рукоятка для обертання опорно-приводного колеса при установці норми висіву, можливість відключення ворушильного валика насіннєвого бункера, навіска Kat. II., Інструкція з експлуатації і настроювальний диск. Шасі на колесах «MITAS 31×15,5 / 15». Анкерні сошники – «WS» або дискові сошники – «RoTeC», ширина міжрядь 12,0 см, механічне регулювання зміни тиску сошників на грунт. Штригель типу «Exakt III», підніжка з двома сходинками. Маркер. Гідравлічне управління і збірки. Закладка технологічної колії. Слідорозпушувачі: 4 розпушувачі слідів трактора на пружинних стійках з власником BBG.
Гідроперехідники 3 перехідника для гідросистем вітчизняних тракторів. Вставка для посіву дрібнонасінних культур (Ріпак). Дисковий сошник «RoTec» Великий діаметр (320 мм). Для мульчування і звичайного посіву, спеціальний пластиковий диск служить для зміни глибини закладення насіння і очищення сошника від налипання грунту

Характеристики
Виробник Amazone
Модель D9-4000
Вага (кг) 1117
Об'єм бункера (л) 830
Потужність трактора (к.с.) 80-100
Ширина захвата (м) 4
Ширина міжряддя (см) 312

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha