Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Культиватор Amazone Cenius 7003-2TX + Бункер XTender 4200

  • Виробник: Amazone
  • Модель: amazone-cenius-7003-2tx-xtender-4200

XTender являє собою систему бункера з культиватором для пасивної обробки грунту. Навісний бункер XTender можна використовувати, з культиватором Cenius TX, що дає можливість одночасно з обробітком ґрунту вносити добрива і / або посівний матеріал. Внесення добрив під час обробітку грунту дозволяє найкращим чином довести до рослин поживні речовини. Час простою посівної техніки можна скоротити, а тимчасові терміни ефективно використовувати для посіву. Система з бункером XTender від AMAZONE пропонує дієве рішення, з яким за один прохід можна провести як посів проміжних культур, так і внесення стартової дози добрив при посіві проміжних культур або компенсує підгодівлю для розкладання соломи. XTender має напірний бункер об’ѐмом 4.200 л, який може бути розділений на дві секції в співвідношенні 50/50.

Комбінація для обробки грунту з внесенням добрив
Бункер XTender 4200 + Культиватор Cenius 7003-2TX.

XTender являє собою систему бункера з культиватором для пасивної обробки грунту. Навісний бункер XTender можна використовувати, з культиватором Cenius TX, що дає можливість одночасно з обробкою грунту вносити добрива та/або посівний матеріал. Внесення добрив під час обробки грунту дозволяє найкращим чином довести до рослин поживні речовини. Час простою посівної техніки можна скоротити, а тимчасові терміни ефективно використовувати для посіву. Система з бункером XTender від AMAZONE пропонує дієве рішення, з яким за один прохід можна провести посів проміжних культур, так і внесення стартової дози добрив при посіві проміжних культур або компенсуючої підгодівлі для розкладання соломи. XTender має напірний бункер об’ємом 4.200 л, який може бути розділений на дві секції в співвідношенні 50/50. В залежності від того, будуть вноситися тільки добрива або добрива з посівним матеріалом, бункер XTender можна вибірково оснастити однією або двома магістралями подачі. Норма внесення становить від 2 до 400 кг / га.
На бункері встановлена рама нової розробки. Це дозволяє працювати з тракторами потужністю до 600 л. с. Навішування бункера на трактор здійснюється з допомогою триточкового навішування категорії 3/4N.
Агрегатування машини, що йде слідом, з бункером XTender також здійснюється через стандартні нижні тяги. Тут також можна вибрати категорію 3 або 4N. Система дозування з сервоприводом відома по модельному ряду Cirrus. Вона дозволяє легко змінювати норму висіву з кабіни трактора, проводити попереднє дозування на кутах поля і калібрування натисненням кнопки. Заслінка полегшує заміну дозуючих котушок, а також забезпечує вільний доступ до дозуючого пристрою. Підвищують комфорт також: просте калібрування і електронне дистанційне регулювання норми висіву. Дуже ефективний і майже безшумний пневмотранспорт Коннор володіє серійним гідравлічним приводом для безступінчатого регулювання числа обертів. При наявності двох магістралей також досягається весь обсяг для безпечної подачі посівного матеріалу і добрив. При цьому можна регулювати потік повітря. Бункер XTender можна використовувати з культиватором Cenius TX. В цьому випадку Cenius TX оснащується спеціальними стійками для внесення добрив.
Укладання добрив здійснюється зі зворотного боку лапи. З допомогою засувки на стійках можна налаштувати глибину, на яку потрібно внести добрива. Можливо три варіанти внесення добрив:
1) 100 % в грунт,
2) 50 % в грунт і 50 % на поверхню грунту,
3) 100 % на поверхню грунту.

Стійки для внесення добрив можна використовувати в комбінації з лапою C-Mix 80 або Новою лапою C-Mix 40.

Причіпний мульчуючий культиватор Cenius 7003-2TX з шириною захвату 7м. використовується як для поверхневої обробки стерні, так і для глибокого розпушування грунту. За рахунок різних варіантів оснащення знаряддя можна використовувати практично в будь-яких умовах. У поєднанні з активною або пасивною посівною комбінацією AMAZONE досягається ідеальний результат при мінімальній технології обробітку. Культиватор оснащений лапами C-Mix-Super з пружинним запобіжним механізмом з зусиллям спрацьовування 600 кг і глибиною занурення 30 см, що забезпечують надійність навіть при роботі на дуже кам’янистих грунтах і витримку глибини обробітку до 30 см. В якості вирівнюючих інструментів пропонуються вирізні вирівнюючі диски, гладкі вирівнюючі диски або пружинні вирівнювачі, що забезпечують ідеальне вирівнювання.
Чотирирядне розташування стійок з можливістю підняття, відстанню між рядами 28 см і висотою рами 80 см для змінного використання без засмічення запобігає забиванню. На дуже легких грунтах шасі можна встановити таким чином, щоб частина навантаження від катка передавалася на шасі. При вологих умовах можна працювати без катка, так що для ведення по глибині можна використовувати тільки шасі і опорні колеса. В цьому випадку розташовані за шинами шасі стійки забезпечують розпушування колії трактора. Змінний фланець дозволяє агрегатування Cenius TX з будь-яким тяговим засобом. Культиватор Cenius 7003-2TX оснащений пружинним запобіжним механізмом. Стійки, розташовані в центрі машини, в поєднанні з новим запобіжним механізмом C-Mix-Super навіть при глибокому розпушуванні гарантують високу якість роботи. Зусилля спрацьовування пружинного запобіжного механізму стійок C-Mix-Super становить понад 600 кг з ходом пружини 300 мм. Таким чином, навіть при важких умовах можлива ефективна і безперебійна робота. Якщо при наявності великих каменів або інших перешкод ходу пружини 300 мм недостатньо, то стійки C-Mix-Super забезпечать додаткову безпеку за рахунок зрізного болта. Спектр застосування культиватора Cenius охоплює різні види обробки, від поверхневої обробки стерні і глибокого розпушування до передпосівної підготовки. Зрозуміло, для цього необхідні відповідні робочі органи. Поділ направляючої пластинки і наконечника служить, перш за все, для зниження витрат на знос. В залежності від типу грунту, умов місцевості і вологості грунту можуть бути використані від 3 до 5 наконечників, перш ніж потрібно буде змінити напрямну платівку. Нові напрямні пластинки системи C-Mix забезпечені спіраллю і забезпечують інтенсивний ефект змішування. Ведення по глибині в передній частині здійснюють опорні колѐса. У задній частині машини цю функцію виконують катки. Для підприємств зі стандартними умовами цілком достатньо механічної зміни глибини обробки без використання інструментів. Якщо необхідно під час руху адаптувати глибину обробки під визначений вид грунту або при наявності небажаних ущільнень, рекомендується опціональне, безступінчате гідравлічне регулювання глибини обробки. Налаштування глибини занурення опорних колѐс, шасі і ковзанок синхронізована в сучасній гідравліці з гидровиходом подвійної дії – найвищий комфорт на кожному Cenius TX!

Характеристики
Виробник Amazone
Модель Cenius 7003-2TX
Відстань між стійками (мм) 280
Висота рами (см) 800
Глибина обробки (см) 5-30
Допустиме навантаження на задню вісь (кг) 1550
Кількість гідровиходів ДД 2, 3¹, 4²
Кількість рядів стійок 4
Кількість стійок 25
Різновиди стійок C-Mix-Special C-Mix-Super
Робоча швидкість (км/год) 8-15
Транспортна довжина (м) 9.30-10.10
Транспортна ширина (м) 3,00
Транспортная высота м 4,00
Тягова потреба від / до (к.с. / м) 50-80
Ширина захвата (м) 7,00

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha