Розклад роботи:
Пн-Чт: 09:00-18:00
Пт: 09:00-17:00
Сб,Нд: Вихідні

Посівна комбінація з фронтальним бункером Amazone Avant

  • Виробник: Amazone
  • Модель: amazone-avant

Avant: Посівна комбінація з фронтальним бункером для посіву по оранці і мульчованого посіву Висока продуктивність і найвища якість посіву вагомі переваги посівних комбінацій Avant. З шириною захвату 4 м, 5 м або 6 м Ви отримаєте всі практичні переваги даної конструкції. Передня рама трактора доцільно використовується для встановлення насіннєвого бункера. Відсутній непотрібний баласт. Так, з розміщенням насіннєвого бункера попереду, а також ротаційного культиватора, котка і висівних сошників позаду трактора Ви отримаєте дуже маневрену комбінацію з оптимальним розподілом маси, яка до того ж може досягти високої продуктивності і на маленьких площах.

Топ-аргументи:
Avant_Top_Argumente
+ Максимальна гнучкість: комбінація з ротаційного культиватора і системи сошників RoTeC підходить для традиційного і мульчованого посіву
+ Максимальне використання конструкції трактора. Фронтальний бункер і задня комбінація агрегатуються з трактором за пару хвилин без інструментів
+ Чудова маневреність на дорозі і на полі
+ Комфортний рух по суспільних дорогах з транспортною шириною 3 м навіть при комбінації 6 м
+ Рівномірне баластування осей трактора
+ Швидкий перехід з однієї ділянки на іншу підвищує рентабельність: гідравлічне складання, дає можливість переїхати на інше поле
+ Просте заповнення фронтального бункера
+ Зручний доступ до дозуючого пристрою забезпечує швидку і просту заміну дозуючих котушок
+ Опціональний сервопривід дозування – простота калібрування і регулювання норми висіву під час руху
Хороший огляд спереду і ззаду
Оскільки насіннєвий бункер досить широкий і плоский, то він не перешкоджає огляду передньої частини. До того ж можна вільно спостерігати і за розташованими позаду машинами, так як насіннєвий бурнкер їх також не загороджує.
Точний привід дозування: Просте налаштування і зручне калібрування
Praeziser_Dosierantrieb
При наявності точного механічного приводу дозування приводное колесо в поєднанні з редуктором Vario забезпечує надійний привід дозуючого пристрою на насіннєвому бункері.
Як додаткове оснащення пропонується електричне регулювання норми висіву за допомогою AmaTron 3.
Видалення з бункера посівного матеріалу здійснюється швидко і просто за допомогою системи швидкого спустошення, зручно розташованої на бункері.
Для видалення залишків заслінка відкривається і вміст бункера потрапляє в великий жолоб.
Заміна дозуючих котушок в дозаторі відбувається дуже легко. Це забезпечує точне і дбайливе дозування різних видів і кількості посівного матеріалу навіть при високій робочій швидкості, з досить хорошим поздовжнім розподілом.
Опціонально привід дозування на Avant може регулюватися електрично за допомогою AmaTron 3. Калібрування здійснюється в поєднанні з сервоприводом, комфортно і повністю автоматично. Сервопривід пропонує додаткові функції, як наприклад, передозування посівного матеріалу на початку поля, а також підвищення і зниження норми висіву під час роботи.
Дозуючі котушки для будь-яких видів посівного матеріалу
Dosierwalzen
Спеціальні котушки точно і дбайливо дозують посівний матеріал в розподільну головку. Три серійно встановлені дозуючі котушки підходять для 95% всіх видів посівного матеріалу. Пропонуються також і інші котушки, наприклад, для кукурудзи і технічних культур.
Змінні дозуючі котушки підходять для наступних значень норми висіву: дрібнонасіннєві (<15 кг / га), зернові (<140 кг / га), бобові (> 140 кг / га).
Гідравлічний привід турбіни
Gebläse
Потужний гідро двигун забезпечує рух турбіни для подачі посівного матеріалу. На сучасних тракторах встановлено досить гідро виходів, які забезпечують постійний потік масла незалежно від частоти обертання двигуна і відповідають тим самим всім вимогам гідравлічного приводу.
Нова, потужна турбіна відрізняється низькою витратою масла 25 л / хв при 3.500 об / хв, а також мінімальним рівнем шуму.
Варіативні ритми технологічної колії
Variable_Fahrgassenschaltung
На Avant шириною 6 м розташовані 2 розподільні головки. Для кожної технологічної колії можна вибрати 2 x 6 посівних рядів. При відстані між сошниками 12,5 см можна закласти колію шириною 87,5 см.
На Avant шириною 4 м і 5 м розташована тільки одна розподільна головка. З цієї розподільної головкою можна вибрати 2 x 4 посівних рядки для технологічної колії. Так формується колія шириною 62,5 см.
Таким чином, AMAZONE відповідає всім вимогам з урахуванням застосування шин все більшого розміру.
Прозора розподільна головка
Klarsichtverteilerkopf
Прозора розподільна головка служить для постійного спостереження за потоком посівного матеріалу. Тому вона і розташована поза насіннєвим бункером у полі зору механізатора.
При закладці технологічної колії подача посівного матеріалу відповідно зменшується за рахунок сервоприводу дозування. Подача посівного матеріалу до сошників переривається до тих пір, поки серводвигун не перекриє відповідні насіннєпроводи в розподільній головці.

Характеристики
Виробник Amazone
Модель Avant 4000 Avant 5000 Avant 6000
Кількість розподільних головок 1, 1, 2
Маса з сошниками RoTeC (кг) 4290 4970 5500
Необхідна підйомна сила (кг) 7920 9550 10400
Обсяг бункера без насадки (л) 1500
Обсяг бункера з насадкою (л) 2000
Транспортна ширина (м) 3.00
Фронтальный бункер FPS 204 FRS 104 FRS 20
Ширина захвата (м) 4.00 5.00 6.00

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha