Каталог

Пневматична сівалка точного висіву Amazone EDX
Пневматична насадна сівалка Amazone AD-P Super
Показати все

Пневматична насадна сівалка Amazone AD-P Special

Пневматична насадна сівалка AD-P Special є ідеальною сівалкою для економічного і точного посіву. У комбінації з ротаційною бороною KE або ротаційними культиваторами KX і KG сівалка AD-P Special з шириною захвату 3 м, 3,5 м і 4 м формує ідеальне насіннєве ложе. Посівна комбінація з об’ємом бункера від 850 л до 1.500 л являє собою дієву машину, особливо для традиційного і мульчованого посіву.

Проспект – RU

відділ продажів, консультація

+38 050 351 09 99

  Характеристики
  Виробник

  Amazone

  Модель

  AD-P 3001 Special, AD-P 3501, Special AD-P 4001 Special

  Ширина захоплення (м)

  3.00, 3.50, 4.00

  Транспортна ширина (м)

  3.00, 3.50, 4.00

  Кількість рядів

  24/20, 28/24, 32/26

  Міжряддя (см)

  12.5/15.00, 12.5/14.60, 12.5/15.40

  Обсяг бункера без насадки (л)

  850/1.250

  Обсяг бункера з насадкою (л)

  1.100/1.500

  Висота до верхнього краю насіннєвого бункера з насадкою (м)

  2.07/2.23

  Опис

  Опис

  • Компактні розміри
  • Великий центральний насіннєвий бункер
  • Низька необхідна підйомна сила
  • Швидке, просте заповнення і спустошення
  • Можливість агрегатування з грунтообробними знаряддями інших виробників
  Ваші переваги з ISOBUS Amazone pneumatische Sämaschinen AD-P mit ISOBUS
  Посівна комбінація AD-P пройшла сертифікацію AEF по тесту на сумісність UT 2.0. Таким чином, ці машини AMAZONE повністю сумісні з усіма представленими на ринку терміналами, сертифікованими по тесту UT 2.0. Зрозуміло, AD-P може працювати по ISOBUS-сумісній ліцензії Section Control ISOBUS-терміналу іншого виробника.
  Термінали AMAZONE AMATRON 3, CCI 100 та AMAPAD, як і всі ISOBUS-машини AMAZONE, підтримують функціональні можливості AEF AUX-N. Це означає, що, наприклад, клавіші наявного багатофункціонального джойстика AUX-N можуть бути вільно запрограмовані за бажанням клієнта. Таким чином,кожна функція знаходиться там, де вона необхідна.
  Нова ширина захвату 3,5 м
  Сівалка з шириною захвату 3,5 м розроблена для тих країн і регіонів, де визначена транспортна ширина становить 3,5 м. Зрозуміло, машина є цікавою альтернативою і для об’єднаних господарств, так як ця причіпна посівна комбінація ідеально підходить для роботи з системою технологічною колією 21 і 28 м. Додатково пропонується модель з шириною захвату 3,43 м, так що 24 м можна реалізувати і з 7-кратним режимом перемикання технологічної колії.
  Просте від’єднання
  Нескладне від’єднання грунтообробного знаряддя від сівалки дозволяє окремо використовувати ротаційну борону або культиватор для проведення передпосівної підготовки.

  Насіннєвий бункер з великим об’ємом
  Насіннєвий бункер має велику пластину. Це дозволяє швидко і легко проводити заповнення за допомогою біг-бегів, фронтальних навантажувачів, а також мішків.
  Решета захищають дозуючий пристрій від потрапляння сторонніх предметів. Розподільчий ковпак і шланги знаходяться поза насіннєвим бункером, що забезпечує кращу оглядовість і полегшує процес очищення.
  Зручне заповнення
  Досить широкий завантажувальний майданчик, до якого підводять зручні сходинки, істотно полегшує процес завантаження машини. Просте заповнення бункера здійснюється за допомогою шнека з тракторного причепа, біг-бега або навантажувача. Тент захищає бункер від пилу і дощу.
  Надійний привід дозування
  1) Сервопривід дозування: Регулювання серійного на AD-P і опціонального на Avant сервоприводу дозування здійснюється через AMATRON 3 або будь-якого іншого ISOBUS-терміналу, або через AMADRILL +. Калібрування дуже зручно автоматизується за допомогою сервоприводу. Останній також управляє іншими функціями, такими як, наприклад, попереднє дозування насіння на початку поля, а також збільшення і зменшення норми висіву під час роботи. Для визначення швидкості на AD-P використовуються різні джерела. Поряд з радаром, приводним колесом або даними сигналу GPS, може використовуватися також сигнал швидкості трактора.
  2) Швидке спустошення: Видалення з бункера посівного матеріалу здійснюється швидко і просто за допомогою системи швидкого спустошення, зручно розташованої на бункері.
  3) Для видалення залишків заслінка відкривається і вміст бункера потрапляє в великий жолоб.
  4) Заміна дозуючих котушок в дозаторі відбувається дуже легко. Це забезпечує точне і дбайливе дозування різних видів і кількості посівного матеріалу навіть при високій робочій швидкості, з досить хорошим поздовжнім розподілом.
  Сигнал швидкості і положення
  Серійний сервопривід дозування пропонує можливість вільного вибору сигналу швидкості і положення. Таким чином, в залежності від ситуації можливий гнучкий вибір між різними сигналами.