Каталог

Культиватор Gaspardo HI-HL-HP
Причіпна сівалка Amazone D9-6000 TC
Показати все

Механічна сівалка Amazone D9-4000

Навісні сівалки D9 можуть застосовуватися окремо або в комбінації з усіма грунтообробними знаряддями при традиційному і мульчуваному посіві. Тому ці сівалки вибірково оснащуються анкерними сошниками WS або прикочуючими сошниками RoTeC + -Control. Сівалка D9 Special з шириною захвату 2,5 та 3 м передбачена для середніх і малих господарств. Така бюджетна серія дає можливість також малим господарствам і хобі-фермерам працювати з якісною технікою AMAZONE. Це означає: ніяких компромісів щодо точності дозування і закладення насіння. Місткість бункера на D9 Special з шириною захвату 3 м становить від 450 л до макс. 850 л за рахунок установки насадки об’ємом 400 л. Сівалка D9 Super з шириною захвату 3, 3,5, 4 і 6 м підійде середнім і великим господарствам.

Зі зв’язкою-носієм можлива ширина захвату сівалки D9 Super 9 і 12 м. Завдяки міцній конструкції сівалки D9 Super можна при ширині захвату 3 м збільшити за допомогою насадки обсяг насіннєвого бункера з 600 л до 1.000 л.

проспект -RU

відділ продажів, консультація

+38 050 351 09 99

  Характеристики
  Виробник

  Amazone

  Марка

  D9-4000

  Обсяг бункера (л)

  830

  Ширина захоплення (м)

  4

  Ширина міжряддя (см)

  312

  Вага (кг)

  1117

  Потужність Трактори від (к.с.)

  80-100

  Опис

  Опис

  • Низька висота навішування, великий насіннєвий бункер, легке завантаження,
  • Проста попередня перевірка норми висіву
  • Опори для кожного окремого сошника
  • Рівномірна глибина висіву
  • Центральне регулювання тиску сошників і випрямлячів
  Серійне оснащення
  Нова дозуюча система з безступінчатою коробкою передач “Варіо” з висівними котушками “Еліті” (комбінація висівних котушок для нормальних і дрібних насінин). Пило і вологонепроникна кришка насіннєвого бункера. Покажчик рівня насіння в бункері. 2 ємності для збору насіння при перевірці норми висіву, що одночасно слугують допоміжними кожухами висівних апаратів. Рукоятка для обертання опорно-приводного колеса при установці норми висіву, можливість відключення ворушильного валика насіннєвого бункера, навіска Kat. II., Інструкція з експлуатації і настроювальний диск. Шасі на колесах «MITAS 31×15,5 / 15». Анкерні сошники – «WS» або дискові сошники – «RoTeC», ширина міжрядь 12,0 см, механічне регулювання зміни тиску сошників на грунт. Штригель типу «Exakt III», підніжка з двома сходинками. Маркер. Гідравлічне управління і збірки. Закладка технологічної колії. Слідорозпушувачі: 4 розпушувачі слідів трактора на пружинних стійках з власником BBG.
  Гідроперехідники 3 перехідника для гідросистем вітчизняних тракторів. Вставка для посіву дрібнонасінних культур (Ріпак). Дисковий сошник «RoTec» Великий діаметр (320 мм). Для мульчування і звичайного посіву, спеціальний пластиковий диск служить для зміни глибини закладення насіння і очищення сошника від налипання грунту