Каталог

Дискова борона Gaspardo UFO
Глибокорозпушувач Gaspardo Artiglio
Показати все

Глибокорозпушувач Gaspardo Artiglio Magnum 250/5

Глибокорозпушувач моделі ARTIGLIO MAGNUM розроблений для роботи з тракторами підвищеної потужності (від 190 до 400 к.с.). Максимальна робоча глибина становить 70 см, постачається з різною робочою шириною захвату, конфігурація може містити від 5 до 9 лап. Нова, повністю зварна конструкція рами дозволяє витримувати будь-які зусилля, запобіжні зрізні болти забезпечують захист машини від зіткнень з перешкодами при глибокому розпушуванні грунту. Великий зазор над грунтом (115 см – 3,8 фути) і ексклюзивна «хвильова» конструкція зубів дозволяють зробити більш ефективним відвал грунту і пожнивних залишків під розрихлювач і запобігти будь-яку забивку машини грудками чи рештками. Подвійний задній каток  гідравлічно регулюється  з кабіни трактора.
відділ продажів, консультація

+38 050 351 09 99

  Характеристики
  Виробник

  Gaspardo

  Марка

  250/5

  Робоча ширина (м)

  2,5

  Глибина до, (см)

  70

  Стійок / секцій

  25

  Потужність трактора (к.с.)

  190

  Опис

  Опис

  Нова “HEAVY DUTY” надпотужна рама
  Нова зварна рама характеризується посиленою балкою товщиною 10 мм з високопродуктивної сталі. Ці особливості роблять нову міцну раму оптимальною для важких робіт і потужних тракторів.

  ЗАЛИШКИ ВКЛЮЧАЮТЬСЯ ДО ВИСОКОГО УРОЖАЮ
  Два задніх катка діаметром 220 мм легко регулюється гідравлічною системою з кабіни трактора та становить собою ідеальне рішення для максимального перемішування пожнивних залишків, що підтримує високий рівен родючості грунту.
  Це дає змогу боротися з бур’янистими рослинами, коріння яких повністю знищуються. Дана дія не потребує додаткової потужності.

  ГЛИБОКЕ РОЗПУШУВАННЯ ГРУНТУ ПРИ ВИСОКІЙ РОБОЧІЙ ШВИДКОСТІ
  Сошники характеризуються поступовим нахилом, що дозволяє проникати в грунт до 70 см з низьким споживанням палива.

  ІДЕАЛЬНИЙ ГРУНТ ІЗ ЗАЛИШКАМИ МІЖ РЯДАМИ
  Велика відстань між рядами (100 см) і високий кліренс допомогають уникати залишків та грудок, що сприяє підвищенню ефективності роботи.

  ЕФЕКТИВНЕ РИХЛЕННЯ ТА АЕРАЦІЯ ПОКРАЩУЮТЬ НАКОПИЧЕННЯ ВОЛОГИ В ГРУНТІ
  Сошники оснащені швидкозмінними двосторонніми посиленими лезами з победітовими наконечниками та бічними зміцненними 140 мм лезами, що збільшують руйнування грунту, відкидаючи великі грудки грунту в бік від сошника.