Каталог

Розкидувач добрив Amazone ZG-B 5500-8200
Розподільник добрив Amazone ZG-TS 7501
Показати все

Розкидувач добрив Amazone ZG-B Drive

Пропонуємо високопродуктивний причіпний розподільник ZG-B з об’ємом бункера 5.500 л і 8.200 л для економічно вигідного та екологічного внесення добрив. Завдяки своїй надійності та простому користуванню розподільники ZG – B ідеально підходять для застосування у великих господарствах, машинно-тракторних станціях або в міжгосподарському користуванні. Різні варіанти оснащення і широкий вибір додаткового обладнання роблять розподільник ZG-B універсальним для виконання будь-яких завдань при внесенні добрив.

відділ продажів, консультація

+38 050 351 09 99

  Характеристики
  Виробник

  Amazone

  Марка

  ZG-B Drive

  Об'єм бункера (л)

  5500-8200

  Ширина захоплення (м)

  до 36

  Опис

  Опис

  ZG-B Drive – універсальний агрегат для надефективного внесення добрив

  • Може універсально використовуватися для внесення добрив, вапна, шламу, основних добрив, мінеральних добрив
  • Об’єм бункера 5500/8200 л
  • Ширина захвату до 36 м

  ZG-B Drive – справжній талант. За допомогою данного типу машин можливе внесення землистовологого вапна або гранульованого мінерального добрива в якості основної підгодівлі. ZG-B Drive робить свою роботу точно і надійно в будь-яких умовах. Випробуйте на практиці його сильні сторони — гнучкість і зручність управління!

  ZG-B Drive з бортовим комп’ютером AMATRON 3

  Ви можете постійно тримати ZG-B Drive під контролем завдяки сучасному бортовому комп’ютеру AMATRON 3. З його допомогою можна легко і зручно управляти всіма гідравлічними функціями агрегату, в тому числі гідравлічною заслінкою для відключення одного боку, відкидним тентом, регулювання норми внесення в залежності від швидкості або блоком Limiter (опція).
  Скорочення витрат по AMATRON 3 Зростаючі ціни та жорсткі екологічні норми вимагають цілеспрямованого використання цінних добрив. Оснащення високопродуктивних розподільників добрив ZG-B сучасним бортовим комп’ютером AMATRON 3 і терміналом GPS дозволяє здійснювати підживлення мінеральними добривами на основі прикладних карт з урахуванням специфіки окремих ділянок поля.
  Рівномірний розподіл —Регулювання рорми внесення здійснюється незалежно від швидкості руху машини. Термінал управління AMATRON 3 управляє швидкістю гідравлічного донного транспортера, орієнтуючись на швидкість руху агрегату. Завдяки цьому Ви можете оптимальним чином використовувати весь потенціал агрегату.
  Особливі переваги для МТС дає зважувальний пристрій(опція). З її допомогою Ви можете визначити фактичне внесення кількості добрива і при необхідності відкоригувати його з допомогою дозуючої заслінки. Це забезпечить рівномірність потоку і створить оптимальні умови для раціонального розподілу поживних речовин. Ще один плюс: можливість підключення пристрою для зважування до автоматичної інформаційної пошукової системи для конкретної ділянки. Наступний плюс: можливість підключення пристрою для зважування до автоматичної системи документування для кожного поля (Ok Schlagbezogene Dokumentation (ASD)).

  Бортовий комп’ютер AMATRON 3 для моделей ZG-B Drive

  Сучасний бортовий комп’ютер AMATRON 3 дозволяє легко і точно управляти та контролювати всі функції Вашого ZG-B. Вся необхідна інформація виводиться в безперервному режимі на великий дисплей. AMATRON 3 вражає своїм простим, логічним і зрозумілим управлінням. Завдяки компактній формі процесор займає в кабіні трактора дуже мало місця.
  Ваші переваги:
  • Великий, висококонтрастний графічний дисплей
  • Управління однією рукою безпосередньо під час роботи
  • Оптимальне узгодження з агрегатом
  • Серійне підключення до різних терміналів GPS
  • Можливість підключення до системи датчиків
  • Пам’ять на 20 завдань — особлива перевага для МТС
  * ASD всередині
  Завдяки AMATRON 3 всі агрегати «говорять» однією мовою. Ви можете використовувати AMATRON 3 для всіх розподільників добрив AMAZONE, польових обприскувачів і сівалок.
  Розподільні диски Omnia-Set

  Розподільні диски OM повністю виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі та легко монтуються. Завдяки розподільним дисків OM Ви відмінно підготовлені до пізнього внесення добрив, яке має свої переваги: потрібно просто відкинути серійні поворотні пластини на розподільні лопатки. Розподільні диски OM для ZG-B: OM 10-16; OM 18-24; OM 24-36 (з твердо металевим покриттям для багаторазового збільшення терміну служби).

  Система управління донним транспортером

  Комфорт в серійній комплектації: автоматична система управління донним транспортером забезпечує постійне центрування стрічки транспортера навіть в складних умовах експлуатації.

  Плавне регулювання норми внесення

  Плавне регулювання норми внесення і спустошення під час зупинки забезпечується за рахунок редуктора донного транспортера з гідравлічним приводом (ZG-B Drive).