Каталог

Причіпний обприскувач Gaspardo СAMPO
Причіпний польовий обприскувач Amazone UX11200
Показати все

Причіпний польовий обприскувач Amazone UG

Причіпний обприскувач UG з об’ємом бака 2.200 і 3.000 л відрізняється міцністю конструкції та зручністю в користуванні. Зі штангами Super-S2 або на вибір Super-L1 з шириною захвату від 15 до 28 м обприскувач UG являє собою дуже потужну машину.

Проспект – RU

відділ продажів, консультація

+38 050 351 09 99

  Характеристики
  Виробник

  Amazone

  Марка

  UG 2200, UG 3000

  Об'єм резервуара (л)

  2.400, 3.300

  Потужність трактора (к.с.)

  80 – 100

  Робоча ширина (м)

  15-28

  Робоча висота (м)

  0,50 – 2,10

  Транспортна ширина (м)

  2,40

  Довжина (м)

  5,20 – 5,90

  Опис

  Опис

  Причіпні польові обприскувачі UG Nova
  · Великий дорожній просвіт: 700 до 900 мм
  · Стабільна легка конструкція
  · Резервуар із закругленими боками: немає відкладень, легко очистити, мінімальна кількість залишкової рідини
  · Насоси: невибагливі в обслуговуванні, надійні в роботі з агресивними рідинами та без рідини, самостійновсмоктуючі
  · Мішалка: завжди легко сконцентрована робоча суміш, немає небезпеки спінювання, розпорошення робочої суміші до мінімальної кількості залишкової рідини за допомогою зниження обертів мішалки.

  Арматура управління типу “LG” – електро дистанційна автоматика дозування, центральний вмикач і вимикач окремих секцій через електромагніт. Клапани, пристрій зворотнього ходу рідини та арматура вирівнювання тиску при роботі окремих секцій, гніздо для швидкого спустошення бака, пульт управління AMASET +, цифровий манометр і рівнемір, арматура управління типу “TG” – регулювання норми дозування в залежності від швидкості руху, електро дистанційна автоматика дозування, центральний вмикач і вимикач окремих секцій через електромагніт. Клапани, пристрій зворотнього ходу рідини та арматура вирівнювання тиску при роботі окремих секцій, гніздо для швидкого спустошення бака, датчик витрати рідини, X-датчик з кабелем для замірів швидкості руху, бортовий комп’ютер AMASPRAY +, цифровий манометр і рівнемір Q-штанги (ручне складання), стабілізатор коливань, гідравлічне регулювання висоти, кріплення форсунок з мембранними вентилями та фільтрами з 50 щілинами.
  Транспортна ширина – 3,6 м, інжекторна форсунка AirMix 110-04, гайка штикового затвору червона – 8 Польові штанги – Super-S (гідравлічне складання), підвіска, що забезпечує 3-кратне гасіння коливань, стабілізатор коливань, гідравлічне регулювання висоти та складання, захист форсунок на крайніх сегментах, кріплення форсунок з мембранними вентилями та фільтрами з 50 щілинами. Транспортна ширина – 2,4 м, інжекторна форсунка AirMix 110-04, гайка штикового затвора червона – 8.
  Серійне оснащення UG 2200 Nova основний бак об’ємом 2.400 л
  280 л бак для чистої води з інтегрованим розподільним клапаном типу “Варіо”, пристрій з ротаційними форсунками для попереднього очищення внутрішньої порожнини резервуара, 20 л бачок для миття рук, самоочисний напірний фільтр (50 щілин), гідравлічна мішалка з 6-ступінчастим регулюванням інтенсивності змішування, заправний бак з Power – інжектором для швидкого введення і змішування великої кількості концентрату і для промивання каністри, карданний вал фірми «Walterscheid» багатоциліндровий, що працює на поршневому принципі мембрану й насос 250 л / хв, штанги з гідравлічним складанням; комплект мембран і вентилів для насоса оснащення для адаптації до вітчизняних тракторів.
  Серійне оснащення UG 3000 Nova основний бак об’ємом 3.300 л
  400 л бак для чистої води з інтегрованим розподільним клапаном типу “Варіо”, пристрій з ротаційними форсунками для попереднього очищення внутрішньої порожнини резервуара, 20 л бачок для миття рук, самоочищається напірний фільтр (50 щілин), гідравлічна мішалка з 6-ступінчастим регулюванням інтенсивності змішування, заправний бак з Power – інжектором для швидкого введення і змішування великої кількості концентрату і для промивання каністри, карданний вал фірми «Walterscheid» багатоциліндровий, що працює на поршневому принципі мембрану насос 250 л / хв, штанги з гідравлічним складанням; комплект мембран і вентилів для насоса, оснащення для адаптації до вітчизняних тракторів.