Каталог

Причіпний польовий обприскувач Amazone UX5200
Польовий навісний обприскувач Amazone UF
Показати все

Польовий навісний обприскувач Amazone FT1001

За рахунок фронтального бака FT обсяг бака навісного обприскувача UF можна дуже просто збільшити на 1.000 л. Завдяки опціональної системі FlowControl та компактної конструкції фронтальний бак є ідеальним рішенням для збільшення місткості UF.

проспект -RU

відділ продажів, консультація

+38 050 351 09 99

  Характеристики
  Виробник

  Amazone

  Марка

  FT 1001

  Об'єм резервуара (л)

  1.050

  Опис

  Опис

  Фронтальний бак навісного обприскувача FT1001
  · Оптимальна форма бака з легкого армованого пластику з оптимальним центром ваги
  · Резервуар із закругленими краями: немає відкладень, легко очистити, мінімальна кількість залишкової рідини
  · Зручне і швидке обслуговування
  · Не потрібно додатковий насос

  Система Flow-Control – інтелігентна система балансування трактора з навісним обприскувачем об’ємом 1.050 л. Показання рівнеміра механічне через поплавок. Кришка 400 мм. 4 коліщатка на рамі для маневреного пересування бака на території. У комбінації з новим переднім баком можливе збільшення об’єму навісного обприскувача до 2.800 л. Необхідна передня навішування і гідравліка трактора. Оскільки передні фари закриті, необхідно на кабіні тракторі мати фари.
  З електронною системою Flow-Control. Система Flow-Control забезпечує інтеграцію фронтального бака в систему контролю витрати рідини. Вона працює тільки в комбінації з комп’ютером AMATRON +. Для оптимального балансування трактора комп’ютер регулює подачу робочої рідини з об’ємом обприскувача або фронтального бака в залежності від рівня їх наповнення. Електронне показання рівнеміра. Пристрій очищення внутрішньої порожнини резервуара з ротаційної форсункою, Комплект сполучних шлангів міжрядь обприскувачем і фронтальним баком. Об’єм навісного обприскувача можна наповнювати тільки до номінального обсягу, щоб була забезпечена циркуляція суміші.