Каталог

Буряконавантажувач очищувач Grimme Cleanliner Classic
Самохідний бурякозбиральний комбайн Grimme Rexor 620
Показати все

Бурякозбиральний комбайн Grimme Maxtron 620

Якщо Ви вирощуєте буряк – ця машина для Вас! Характеристики, якими наділений даний комбайн говорять самі за себе.  MAXTRON 620 володіє потужністю 490 к. с, ходовою частиною з гусеничним механізмом і задньою головкою рульового управління. 6-ти рядний MAXTRON 620 тримає першість самого маневреного і щадного грунт бурякозбирального комбайна в усьому світі. Удосконаливши конструкцію машини, компанія Greenme, досягли дбайливого очищення буряків просівніими транспортерами і спіральними вальцями по всій ширині машини без звуження потоку продукту. Бункер MAXTRON 620 має об’єм 22 т (33 м3) і обладнаний високопродуктивним розвантажувальним транспортером шириною 1,8 м, який дозволяє легко укладати буряк в буртах шириною до 10 м. Нове покоління моторів 390 кВт / 530 к. с. c нормою токсичності ОГ рівень IV робить MAXTRON 620 ефективніше, ніж коли-небудь.

Проспект – RU

відділ продажів, консультація

+38 050 351 09 99

  Характеристики
  Виробник

  Grimme

  Марка

  Grimme Maxtron 620

  Довжина, мм

  12200

  Ширина, мм

  3300

  Висота в транспортному положенні, мм

  4000

  Вага порожньої машини в серійній комплектації, кг

  29500

  Кількість рядків

  6

  Пристрій для викопування з дисковим копачем

  x

  Плаваюче кріплення викопуючих дисків, мм

  +/- 40

  Ширина міжряддя, см

  45 / 50

  Зсув викопуючих елементів, мм

  +/- 150

  Площа очищення, m2

  12.5-13.2

  Кут повороту перезавантажувального транспртера

  340 °

  Швидкість транспортування (опція), км/год

  20 (25, 32) 

  Крок бункерозавантажувального транспортера (нижнього), мм

  50

  Ширина каналу пристрою очищення, мм

  2700

  Кількість очищувальних вальців

  13

  Обсяг, кг

  22000

  Об'єм, м3

  33

  Висота перевантаження, мм

  1500 – 4300

  Кількість шин

  2

  Кількість гусеничних ходових механізмів

  2

  Опис

  Опис

  Самохідний бурякозбиральний комбайн фірми Грімм Maxtron 620 був розроблений з урахуванням максимально дбайливого ставлення як до врожаю так і до ґрунті. На закінчення процесу викопування, за допомогою дискових копачів, буряк звільняється від великих шматків бруду і надходить далі в систему очищення спіральними вальцями, де коренеплід вже безпосередньо очищається від залишків гички і бруду. За систему вальцевої очищення фірма Грімм була також нагороджена медаллю за ефективну очистку по всій ширині захвату без звуження потоку коренеплодів організаціїї німецького сільського господарства. Офіційні тестові звіти доводять, що втрати маси в процесі прибирання були зведені до мінімуму.

  7 копіюють коліс з автоматичним контролем заглиблення для оптимальної глибини копки;
  Параллелограмное ведення дообрезчика з регулюванням товщини зрізу забезпечує постійно горизонтальний зріз коренеплодів;
  Активні дискові копачі з гідравлічним приводом і бічним зміщенням роблять можливим корчування коренеплодів на полях з невитриманими розмірами міжрядь;
  Автоматичне регулювання положення бункеронаполняющего транспортера для витримування постійної висоти падіння коренеплодів в трапецієподібний бункер;

  Система “Inline” забезпечує видалення бадилля з її точною укладанням в міжряддях. Дана система забезпечує рівномірний розподіл рослинних залишків по площі поля, що означає рівномірне внесення зелених добрив без додаткових витрат. Широкі гумові гусениці і задні спарені колеса сприяють рівномірному розподілу навантаження на ходову систему і низькому питомому тиску на грунт. Використовувана ходова система забезпечує високу прохідність і гарну маневреність машини в складних грунтово-кліматичних умовах. Ергономічно розроблена кабіна “VistaCab II” забезпечує поліпшення умов роботи: покращена звукоізоляція, клімат-контроль, відео контроль з 6-ма камерами і 2-ма моніторами для огляду всієї машини, пневматична підвіска і підігрів сидіння, аудіосистема, багатофункціональний джойстик, нескладна регулювання, управління і контроль за функціями комбайна з використанням кольорових сенсорних терміналів “Visual-Control VC 100 CE”.