Каталог

Чотирироторний валкувач Krone
Крупнопакуючий тюковий прес-підбирач Krone BiG Pack HighSpeed
Показати все

Рулонний прес-підбирач Krone Bellima F130e

 • Закрита пресувальна камера: менше втрат від розтрушування і утворення пилу
  Нескінченний ланцюговий планчатий транспортер
  Переконливо працює в сінажі, сіні та соломі
  Без зупинки рулону
  Міцні рулони стійкої форми
  Велика вага рулонів
  Невелика рекомендована потужність трактора
  Невелика власна вага
  Проста конструкція: Тривалий термін служби без необхідності затратного обслуговування
  Підбирач моделі Belimo від KRONE сконструйований компактно. У зв’язку з маленьким діаметром і близької позиції до пресувальної камері цей підбирач працює з чотирма рядами зубців і настроюється притискаючим вальцем дуже ефективно. Коротка і волога кормова маса також безперервно потрапляє в пресувальну камеру – основа для більшої продуктивності і рівномірних рулонів. Висота роботи підбирача обмежується переставним штифтом. Копіювання нерівностей грунту відбувається за допомогою налаштованими по висоті копіювальними колесами.

Проспект -RU

відділ продажів, консультація

+38 050 351 09 99

  Характеристики
  Виробник

  Krone

  Модель

  Bellima F 125, Bellima F 130

  Діаметр рулону приблизно (м)

  1.2

  Ширина рулону приблизно (м)

  1.2

  Довжина приблизно (мм)

  3.700

  Ширина приблизно (мм)

  2.250

  Висота приблизно (мм)

  1.970, 1.980

  Ширина захвату підбирача

  1.400, 1.800

  Колія приблизно (мм)

  1900, 1.950

  Вага (кг)

  1.570, 1.730

  Необхідна потужність трактора прибл. (кВт / к.с.)

  25/34

  Необхідні гідравлічні з'єднання

  1 x одинарного дії

  Опис

  Опис

  Підбирач для Bellima F 125: Підбирач моделі Bellima F 125 має робочу ширину захвату 1 400 мм за стандартом DIN 11220, управляється і фіксується по висоті гідравлічно. Короткий шлях від підбирача в прес – камеру оптимізує прийом і забезпечує безперервний потік кормової маси.
  Підбирач з гребінкою Bellima F 130
  Робоча ширина 1.800 мм: Ідеально для великих валків
  З гребінкою: безперервний потік
  Бічні шнеки, які подають масу: Оптимальна подача рослинної маси
  Пневматичні копіювальні колеса, що входять в додаткову комплектацію: плавний хід
  Активна робота гребінки: Гребінка надає підтримку підбирачу, активізує потік рослинної маси між підбирачем і стартовим вальцем і забезпечує рівномірне заповнення пресувальної камери.
  Ланцюговий планчатий транспортер
  Активне пресування
  Постійний діаметр рулону 1,25 м.
  Надійна подача рулонів, без зупинки формування рулону, менше втрат від розтрушування.
  Невелика рекомендована потужність трактора.
  Просте агрегатування, всього один привідний ланцюг.
  Всесвітнє визнання: Ідея використання планчатого ланцюгового транспортера зарекомендувало себе найкращим чином при заготівлі сінажу, сіна і соломи. Нескінченний ланцюговий планчатий транспортер формує рулони з високою щільністю пресування. Ця «хватка» система KRONE працює без зупинки формування рулону – навіть при короткій і сухій кормовій масі. До того ж зменшуються втрати від розтрушування, і не останню роль також відіграє незначна витрата палива.

  Краще обертання: закрита пресувальна камера з нескінченним ланцюговим планчатим транспортером для Bellima. Шар за шаром в пресувальній камері формується в міцні, стабільні рулони зібрана рослинна маса. В результаті хороших характеристик подачі транспортера прийнята камерою маса починає обертатися раніше. Рулон формується швидше. Серцевина рулону буде більш щільною. Рулон має більш високу щільність, як результат, створюються ідеальні умови для заготівлі якісного сінажу та економії транспортних витрат.
  Більше рулонів за робочий час: KRONE MiniStop – це і скидач рулону, входить у додаткову комплектацію і приймальний лоток, два в одному! Під час закриття задньої кришки, після виштовхування рулону в агрегаті вже проходить наступний процес пресування. В результаті цього у Вас вийде до шести рулонів на годину більше.
  Швидка обв’язка подвійним шпагатом: одночасно дві нитки.
  Попередньо визначена дистанція між витками шпагату
  При подвійній шпагатній в’язці KRONE кінці шпагату знаходяться не скраю, але по центру рулону, так як обв’язування починається і закінчується по центру. Так рулони зберігають свою форму навіть після багаторазового переміщення.
  Ступінчастий шків задає кількість намоток шпагату. Напрямок подвійного шпагату проводиться за допомогою захоплень з центру до сторін камери і назад. Після завершення процесу обв’язки шпагат обрізується по центру рулону. У найпростішому варіанті запуск зв’язування проводиться за допомогою троса, в іншому випадку електрично або гідравлічно.
  Просте обслуговування.
  Менше дизельного палива на рулон: Пристрій для обмотки сіткою вражає своєю конструкцією та функціями. Переваги обмотки сіткою в порівнянні зі шпагатною в’язкою – це більш короткий час процесу обмотки і більшу кількість спресованих рулонів на годину. Ви виграєте час на інші операції і витратите меншу кількість дизельного палива на рулон. Пристрій для обмотки сіткою оснащується рулонами сітки KRONE excellent довжиною до 3.600 м.
  Чудово: Пристрій для обмотування сіткою знаходиться спереду в полі зору водія. Воно розраховане для 2600-ої або 3600-ої сітки. Крім того у відділенні для шпагату є ще місце для резервного рулону.